2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van warme maaltijden 2027-2028 - tweemaal verlengbaar
Beschreibung: De opdracht bestaat uit: Perceel 1: “Leveren van warme maaltijden aan huis voor personen met een verminderde zelfredzaamheid 2025-2028” Toelichting: Leveringsplaats: Gemeente Oud-Turnhout Perceel 2: “Leveren van warme maaltijden voor het lokaal dienstencentrum Eigenaard 2025-2028”
Interne Kennung: PPP02S-435/6070/2026/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van warme maaltijden aan huis
Beschreibung: Toelichting: Het aan huis bezorgen van vers bereide warme maaltijden, zowel gewone als dieetmaaltijden, bestaande uit soep, hoofdgerecht en dessert, bedoeld voor inwoners van Oud-Turnhout. De bedeling van warme maaltijden gebeurt elke werkdag. Voor weekend en feestdagen moet er de mogelijkheid bestaan om een koude of op te warmen maaltijd te bestellen. Deze maaltijd moet de dag voordien of dezelfde dag geleverd worden. De maaltijden moeten voldoen aan de bepalingen gesteld door het opdrachtgevend bestuur. De levering dient te gebeuren bij de cliënten aan huis met personeel en logistieke ondersteuning van de leverancier. De facturatie gebeurt rechtstreeks door de leverancier aan de individuele gebruikers. Het lokaal dienstencentrum Eigenaard brengt de cliënten aan bij de leverancier, alsook het (sociaal) tarief wat gehanteerd wordt.
Interne Kennung: 2026/10 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van warme maaltijden voor het lokaal dienstencentrum
Beschreibung: Toelichting: Het lokaal dienstencentrum staat open voor de ganse bevolking, met bijzondere aandacht voor senioren, kwetsbare groepen en mantelzorgers. Het stelt zich hierbij neutraal op en heeft respect voor de diversiteit van de gebruikers en is een neutraal en centraal aanspreekpunt binnen de gemeente. Eigenaard beoogt het welzijn, de levenskwaliteit en de zelfredzaamheid te bevorderen of te ondersteunen enerzijds door het organiseren van informatieve, recreatieve en algemeen vormende activiteiten waarbij steeds “ontmoeting met anderen” cruciaal is, anderzijds door het aanbieden van een brede waaier van diensten, hetzij binnen het centrum zelf, dan wel in samenwerking met zowel interne als externe diensten voor thuiszorg. Het lokaal dienstencentrum tracht dit alles te verwezenlijken in een aangename en ontspannen sfeer, zowel voor de gebruikers als voor de medewerkers. Onder hetzelfde dak bevinden zich ook 30 assistentiewoningen. Eén van de diensten die wordt aangeboden is een dorpsrestaurant. Voor dit dorpsrestaurant zoeken we een leverancier voor warme maaltijden. De facturatie wordt aan het gemeentebestuur verzonden. Leveringsplaats: Lokaal Dienstencentrum Eigenaard, Koning Boudewijnlaan 80 te 2360 Oud-Turnhout
Interne Kennung: 2026/10_2
658645-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP02S-435/6070/2026/10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15894200 Prepared meals
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/10 1_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026/10_2