658663-2026 - Ergebnis
Belgien – Personenkraftwagen – Dienstwagens Nederland (P4) - Erkenningssysteem voor de aankoop van wagens
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstwagens Nederland (P4) - Erkenningssysteem voor de aankoop van wagens
Beschreibung: Binnen het Erkenningssysteem voor de aankoop van wagens (2024-001) worden er dienstwagens in Nederland (perceel/categorie 4) aangekocht. Alle voertuigen moeten voorzien worden van bijkomende uitrusting. De opdrachtnemer staat ook in voor het onderhoud van elke wagen gedurende een periode van 6 jaar en/of 150 000km.
Interne Kennung: PPP0L6-394/6118/2026-005
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dienstwagens Nederland
Interne Kennung: 2026-005 1_1