658674-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – 79/PA/2025 ADM Bydgoszcz. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej - grupa taryfowa G11
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel79/PA/2025 ADM Bydgoszcz. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej - grupa taryfowa G11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (dostawa wraz z usługą dystrybucji) w okresie od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2027r. o łącznym szacowanym wolumenie 991 843 kWh, szczegóły dotyczące zużycia w poszczególnych PPE znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień