See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava in montaža preostale splošne medicinske opreme ter medicinskih naprav in aparatov za finalizacijo 1. etape Nadomestne novogradnje v Splošni bolnišnici Celje ter pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Dobava opreme ter kompletno vzdrževanje.
Interne Kennung: JN-79781
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPLOŠNA MEDICINSKA OPREMA
Beschreibung: Medicinska oprema.
Interne Kennung: 576200
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Bolniške postelje ter ostala obposteljna oprema
Interne Kennung: 576201
Los: LOT-0003
Titel: Kirurška luč
Interne Kennung: 576202
Los: LOT-0004
Titel: FUNKCIONALNA MEDICINSKA OPREMA RAZNA
Beschreibung: Dobava opreme in vzdrževanje.
Interne Kennung: 576203
Los: LOT-0005
Titel: KOBLATOR
Beschreibung: Dobava opreme in vzdrževanje
Interne Kennung: 576204
Los: LOT-0006
Titel: ANESTEZIJSKI APARAT
Beschreibung: Dobava in montaža opreme
Interne Kennung: 576205
Los: LOT-0007
Titel: OPREMA ZA AVDIOLOŠKO IN NEVROFIZIOLOŠKO DIAGNOSTIKO
Interne Kennung: 576206
Los: LOT-0008
Titel: INHALATOR
Beschreibung: Dobava opreme.
Interne Kennung: 576207
Los: LOT-0009
Titel: ASPIRATORJI MOBILNI
Beschreibung: Dobava opreme
Interne Kennung: 576208
Los: LOT-0010
Titel: ASPIRATORJI IN DOZATORJI
Interne Kennung: 576209
Los: LOT-0011
Titel: Sistem za diagnostično in terapevtsko sialoendoskopijo
Interne Kennung: 576210
Los: LOT-0012
Titel: ORL ENDOSKOPIJA DIAGNOSTIKA
Interne Kennung: 576211
Los: LOT-0013
Titel: SET INSTRUMENTOV ORL
Interne Kennung: 576212
Los: LOT-0014
Titel: Otološka delovna postaja 1
Beschreibung: Dobava opreme in vzdrreževanje.
Interne Kennung: 576213
Los: LOT-0015
Titel: OPREMA ZA VENTILACIJO
Interne Kennung: 576214
Los: LOT-0016
Titel: INFUZIJSKE ČRPALKE IN PERFUZORJI
Interne Kennung: 576215
Los: LOT-0017
Titel: KIRURŠKI NOŽI IN ODSTRANJEVALCI DIMA
Interne Kennung: 576216
Los: LOT-0018
Titel: Radiofrekvenčna naprava za rezanje in koagulacijo v ORL kirurgiji
Interne Kennung: 576217
Los: LOT-0019
Titel: ELEKTROKIRURŠKA OPREMA
Interne Kennung: 576218
658706-2026 - Competition
Slovenia – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Dobava in montaža preostale splošne medicinske opreme ter medicinskih naprav in aparatov za finalizacijo 1. etape Nadomestne novogradnje v Splošni bolnišnici Celje ter pogarancijsko vzdrževanje
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-79781
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SPLOŠNA MEDICINSKA OPREMA
Description: Medicinska oprema.
Internal identifier: 576200
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 576201
Lot: LOT-0003
Title: Kirurška luč
Internal identifier: 576202
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 576203
Lot: LOT-0005
Title: KOBLATOR
Internal identifier: 576204
Lot: LOT-0006
Title: ANESTEZIJSKI APARAT
Description: Dobava in montaža opreme
Internal identifier: 576205
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 576206
Lot: LOT-0008
Title: INHALATOR
Description: Dobava opreme.
Internal identifier: 576207
Lot: LOT-0009
Title: ASPIRATORJI MOBILNI
Description: Dobava opreme
Internal identifier: 576208
Lot: LOT-0010
Title: ASPIRATORJI IN DOZATORJI
Internal identifier: 576209
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 576210
Lot: LOT-0012
Title: ORL ENDOSKOPIJA DIAGNOSTIKA
Internal identifier: 576211
Lot: LOT-0013
Title: SET INSTRUMENTOV ORL
Internal identifier: 576212
Lot: LOT-0014
Title: Otološka delovna postaja 1
Internal identifier: 576213
Lot: LOT-0015
Title: OPREMA ZA VENTILACIJO
Internal identifier: 576214
Lot: LOT-0016
Title: INFUZIJSKE ČRPALKE IN PERFUZORJI
Internal identifier: 576215
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 576216
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 576217
Lot: LOT-0019
Title: ELEKTROKIRURŠKA OPREMA
Internal identifier: 576218