2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych położonych na terenie gminy Proszowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych położonych na terenie gminy Proszowice. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powinno być wykonywane w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy „Opis przedmiotu zamówienia” zawarty jest w Załączniku A do SWZ. Zamawiający zastrzega, że ilości odpadów są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zakresie całego wolumenu odpadów oraz pomiędzy poszczególnymi frakcjami. Zmniejszenie lub zwiększenie całkowitego strumienia odpadów do 30% prognozowanej masy zobowiązuje Wykonawcę do wykonania umowy bez roszczenia odszkodowań za mniejszą ilość odpadów lub dopłaty za większą niż prognozowana. Wymienione kody odpadów są najczęściej występującymi w sprawozdaniach podmiotów odbierających odpady komunalne w latach 2013-2024. Zamawiający zastrzega możliwość pojawienia się innych kodów odpadów dopuszczonych do zbierania w PSZOK.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych położonych na terenie gminy Proszowice
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powinno być wykonywane w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Interne Kennung: ROŚ.271.1.2025
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen