See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kontrasztanyag beszerzése – MFK, ASK, BPK”
Beschreibung: Ajánlatkérő a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapban szükséges kontrasztanyagok beszerzését kívánja biztosítani a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet, Hatvani Albert Schweitzer Kórház- Rendelőintézet, valamint a Gyöngyösi Bugát Pál Kórház részére. A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. Az azonos hatóanyagtartalmú, különböző kiszerelésű kontrasztanyagokra azonos gyártótól kér AK megajánlást tenni. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK a Kbt. 76.§ (2) bek. a) pontja szerinti legalacsonyabb ellenszolgáltatás értékelési szempontot alkalmazza. Indokolás: Kbt. 76.§ (2) bek. a) pontja szerint a 16/2012.(II.16.) Korm.rend. 6. § (3) bek. értelmében továbbá a Kbt. 76. § (5) bek. szerint. Részletes indokolás a közbeszerzési dokumentumokban.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Iomeprol hatóanyagú kontrasztanyag CT vizsgálatok
Beschreibung: Iomeprol hatóanyagú kontrasztanyag CT vizsgálatokhoz Keretösszeg: nettó 27 014 998,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: iomeprol 300 mg/ml Steril oldatos injekció "maximum 50 ml-es üvegben " 1000 ml/12 hónap iomeprol 350 mg/ml Steril oldatos injekció "maximum 500 ml-es üvegben " 277 275 ml/12 hónap iomeprol 400 mg/ml Steril oldatos injekció "Maximum 200 ml-es üvegben" 69 000 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/1
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a II.2.4) pontban meghatározott keretösszegen felül fenntartja a jogot +30% opciós lehívási lehetőségre, azonban ennek lehívására az opció szabályaira tekintettel nem vállal lehívási kötelezettséget. Az opció lehívására az opciós összeg kimerüléséig, vagy a szerződés futamideje alatt van lehetősége Ajánlatkérőnek. Az opció gyakorlásának részletes feltételeit és tartalmát minden ajánlattevő számára egyértelműen és előre megismerhető módon a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza.
Los: LOT-0002
Titel: Iohexol hatóanyagú CT kontrasztanyag
Beschreibung: Iohexol hatóanyagú CT kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 53 302 080 ,- Ft ., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: iohexol 300 mg/ml Steril oldatos injekció "Maximum 20 ml-es " 18 180 ml/12 hónap iohexol 350 mg/ml Steril oldatos injekció "Maximum 500 ml-es műanyagtartály" 705 000 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0003
Titel: Jobitridol hatóanyagú CT kontrasztanyag
Beschreibung: Jobitridol hatóanyagú CT kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 23 110 800,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: jobitridol 300 mg/ml Steril oldatos injekció "Maximum 500 ml-es üveg vagy pp zsák" 330 000 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/3
Los: LOT-0004
Titel: Iodixanol hatóanyagú kontrasztanyag
Beschreibung: Iodixanol hatóanyagú kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 7 742 250,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: Iodixanol 320 mg/ml Steril oldatos injekció "Maximum 500 ml-es " 103 500 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/4
Los: LOT-0005
Titel: IOXITALAMATE hatóanyagú CT kontrasztanyag
Beschreibung: Amidotrizoate hatóanyagú CT kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 1 617 676,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: ioxitalamate meglumine belsőleges oldat vagy végbéloldat " Maximum 100 ml-es üvegben" 35 000 " ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/5
Los: LOT-0006
Titel: Gadoxetate hatóanyagú MR kontrasztanyag
Beschreibung: Gadoxetate hatóanyagú MR kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 328 234,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: gadoxetate - 0,25 mmol/ml Steril oldatos injekció előre töltött fecskendőben "Maximum 10 ml-es" 75 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/6
Los: LOT-0007
Titel: Gadoteric acid hatóanyagú MR kontrasztanyag
Beschreibung: Gadoteric acid hatóanyagú MR kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 17 323 780,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: Gadoteric acid hatóanyagú MR kontrasztanyag gadoteric acid - "0,5 mmol/ml Steril oldatos injekció üvegben" "Maximum 60 ml-es üvegben" 49 420 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/7
Los: LOT-0008
Titel: Gadopiclenol hatóanyagú MR kontrasztanyag
Beschreibung: Gadopiclenol hatóanyagú MR kontrasztanyag Keretösszeg: nettó 1 605 000,- Ft., melyre Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget vállal. Beszerezni tervezett mennyiség: gadopiclenol - Steril oldatos injekció "Maximum 10 ml-es oldatos injekció" 1 200 ml/12 hónap A nyertes ajánlattevőként szerződő fél szerződésszerű teljesítésének részét képezi a termék Ajánlatkérő által megjelölt teljesítési helyre történő leszállítása, a fuvareszközről történő lerakása. Olyan termék szállítását fogadja el Vevő, amely termék a leszállítást követően legalább 3 hónap felhasználhatósági idővel még rendelkezik. Eladó – Vevővel történő előzetes egyeztetés alapján és a Vevő általi jóváhagyás esetén - a fentiektől eltérő, rövidebb lejáratú készítmény szállítására is jogosult. További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000655422026/8
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR000655422026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000655422026/1
Main classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR000655422026/2
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EKR000655422026/3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: EKR000655422026/4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: EKR000655422026/5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: EKR000655422026/6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: EKR000655422026/7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: EKR000655422026/8