658729-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA POJAZDÓW SPECJALNYCH Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA POJAZDÓW SPECJALNYCH Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Interne KennungPL.2370.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, co oznacza, że w postępowaniu oferty mogą składać wszyscy Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania. 1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Ofertę należy sporządzić w języku polskim poprzez wypełnienie Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ – dla Części I zamówienia, Załącznik nr 2B do SWZ – dla Części II zamówienia, Załącznik nr 2C do SWZ – dla Części III zamówienia, Załącznik nr 2D – dla Części IV zamówienia, Załącznik nr 2E – dla Części V zamówienia, Załącznik nr 2F – dla Części VI zamówienia, Załącznik nr 2G – dla Części VII zamówienia oraz Załącznik nr 2H – dla Części VIII zamówienia oraz podpisanie go przez osobę uprawnioną zgodnie z zasadami reprezentacji obowiązującymi u danego Wykonawcy, wynikającymi z wewnętrznej organizacji Wykonawcy lub właściwych przepisów regulujących zasady reprezentacji danego Wykonawcy albo przez umocowanego przedstawiciela Wykonawcy. 4. Na ofertę składa się Formularz ofertowy sporządzony wg wzoru Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ – dla Części I zamówienia, Załącznik nr 2B do SWZ – dla Części II zamówienia, Załącznik nr 2C do SWZ – dla Części III zamówienia, Załącznik nr 2D – dla Części IV zamówienia, Załącznik nr 2E – dla Części V zamówienia, Załącznik nr 2F – dla Części VI zamówienia, Załącznik nr 2G – dla Części VII zamówienia oraz Załącznik nr 2H – dla Części VIII zamówienia wraz z wymaganymi SWZ dokumentami, tj.: a) oświadczenie JEDZ stworzone poprzez wypełnienie wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ lub poprzez zaimportowanie pliku „espd-request” w formacie *xml zamieszczonego na stronie internetowej prowadzonego postępowania, dotyczące następujących podmiotów: Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie oraz każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ – dla Wykonawcy oraz Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia c) dokumenty, z których wynika uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty, a jeżeli oferta została podpisana przez pełnomocnika lub innego przedstawiciela – pełnomocnictwo lub inny dokument umocowujący lub upoważniający do podpisania oferty w imieniu Wykonawcy, chyba że Zamawiający będzie mógł uzyskać ww. dokumenty za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; d) pełnomocnictwo wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku złożenia oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego 5. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu na zasadach określonych w art. 128 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem wyjaśnienia oferty na podstawie art. 223 ust. 1 ustawy PZP lub poprawienia oferty na podstawie art. 223 ust. 2 i 3 ustawy PZP. 6. Forma oferty oraz dokumentów składanych razem z ofertą: a) poprawnie wypełniony Formularz ofertowy należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym; b) oświadczenie JEDZ należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; c) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; d) dokumenty, z których wynika uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty – jeżeli dokumenty te mają postać dokumentu elektronicznego, przekazuje się ten dokument, przy czym powinny one mieć formę elektroniczną, jeżeli natomiast dokumenty te zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej, należy przekazać cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej; e) pełnomocnictwo dla jednego z Wykonawców do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznymi podpisami, należy złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym; f) pełnomocnictwo lub upoważnienie Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie dla innego podmiotu do podpisania oferty należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, należy złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Zamawiający dopuszcza następujące formaty danych formularza ofertowego oraz załączników w postaci elektronicznej: .txt, .rtf, .pdf,.xps, . odt, .ods, .odp, .doc, .xls, .ppt, .docx, .xlsx, .pptx, .csv, .jpg (.jpeg), .tif (.tiff), .geotiff, .png, .svg, . wav, .mp3, .avi, .mpg, .mpeg, .mp4, .m4a, mpeg4, .zip,.tar, .gz (.gzip), .7Z, .xsl, XAdES, PAdES, CadES. 8. Szczegółowe zasady dotyczące przygotowania ofert reguluje SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 44611500 Wassertanks, 44611000 Tanks, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 44212250 Masten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 31521310 Warnleuchten, 44482100 Feuerwehrschläuche, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 34922100 Straßenmarkierungen, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 43812000 Sägevorrichtungen, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 32236000 Funktelefone, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 44511000 Handwerkzeug, 44481100 Feuerleitern, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 30213200 Tablettcomputer, 38410000 Zählinstrumente, 44510000 Werkzeug, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen, 33100000 Medizinische Geräte, 31521320 Taschenlampen, 42415110 Gabelstapler, 44143000 Paletten, 39141100 Schränke und Regale, 42418910 Beladevorrichtungen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 44112300 Trennwerk, 32333100 Videorecorder, 38651600 Digitalkameras, 43134100 Tauchpumpen, 34942000 Signalgeräte, 44461000 Stützen, 32344210 Funkausrüstung, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚredni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung1. Przedmiotem Części I zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - autopompa, - zbiornik wody, - zbiornik na środek pianotwórczy, - zbiornik na wodę pitną, - działko wodno-pianowe, - masz oświetleniowy, - sprzęt ratowniczo - gaśniczy, - zestaw narzędzi o napędzie elektrycznym akumulatorowym, - pilarki, sprzęt elektromechaniczny, elektronarzędzia 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części I zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 38651600 Digitalkameras, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 44611500 Wassertanks, 44611000 Tanks, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 44212250 Masten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31521310 Warnleuchten, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44482100 Feuerwehrschläuche, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 44481100 Feuerleitern, 43812000 Sägevorrichtungen, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 34922100 Straßenmarkierungen, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44511000 Handwerkzeug, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 44461000 Stützen, 38410000 Zählinstrumente, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 44510000 Werkzeug, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen, 33100000 Medizinische Geräte, 31521320 Taschenlampen
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelSamochód zaopatrzeniowy
Beschreibung1. Przedmiotem Części II zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Samochód zaopatrzeniowy". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) skrzynia ładunkowa; g) winda samochodowa fabrycznie nowa zamontowana z tyłu pojazdu do skrzyni ładunkowej, h) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - mobilny maszt oświetleniowy, - elektryczny paletowy wózek, - palety, - regały metalowe 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części II zamówienia zawiera Załącznik nr 1B do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 31521320 Taschenlampen, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30213200 Tablettcomputer, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 44461000 Stützen, 42415110 Gabelstapler, 44143000 Paletten, 39141100 Schränke und Regale, 44212250 Masten, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42418910 Beladevorrichtungen, 44510000 Werkzeug
LosLOT-0003
TitelCiężki samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung1. Przedmiotem Części III zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - autopompa, - zbiornik wody, - zbiornik na środek pianotwórczy, - działko wodno-pianowe, - masz oświetleniowy, - pompę zanurzeniową, - sprzęt ratowniczo - gaśniczy, - pilarki, - węże gaśnicze. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części III zamówienia zawiera Załącznik nr 1C do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 31521320 Taschenlampen, 44510000 Werkzeug, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 44611500 Wassertanks, 44611000 Tanks, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 44482100 Feuerwehrschläuche, 44212250 Masten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31521310 Warnleuchten, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 38410000 Zählinstrumente, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 43812000 Sägevorrichtungen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen, 44112300 Trennwerk, 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0004
TitelNośnik kontenerowy
Beschreibung1. Przedmiotem Części IV zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Nośnik kontenerowy". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - wideorejestrator jazdy, - latarki, - pojazd wyposażony w urządzenie hakowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części IV zamówienia zawiera Załącznik nr 1D do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 32236000 Funktelefone, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31521320 Taschenlampen, 44510000 Werkzeug, 32333100 Videorecorder
LosLOT-0005
TitelPrzyczepa
Beschreibung1. Przedmiotem Części V zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Przyczepa". 2. Przyczepa powinna spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 502); c) przyczepa musi być oznakowana numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie Zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 8 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP, poz. 9). Dane dotyczące oznakowania zostaną podane przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia; d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony m.in. w układ hamulcowy i elektryczny; f) przyczepa wyposażona w m.in. kamerę cofania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części V zamówienia zawiera Załącznik nr 1E do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część V
Haupteinstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 44510000 Werkzeug, 44461000 Stützen, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
LosLOT-0006
Beschreibung1. Przedmiotem Części VI zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - autopompa, - zbiornik wody, - zbiornik na środek pianotwórczy, - zbiorniki na wodę pitną, - działko wodno-pianowe, - masz oświetleniowy, - sprzęt ratowniczo - gaśniczy, - zestaw narzędzi o napędzie elektrycznym akumulatorowym. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części VI zamówienia zawiera Załącznik nr 1F do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 44611500 Wassertanks, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 38651600 Digitalkameras, 31521320 Taschenlampen, 44510000 Werkzeug, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 44611500 Wassertanks, 44611000 Tanks, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 44212250 Masten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 38410000 Zählinstrumente, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge
LosLOT-0007
Beschreibung1. Przedmiotem Części VII zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - latarki akumulatorowe, - autopompa, - zbiornik na środek pianotwórczy, - zbiorniki na wodę, - działko wodno-pianowe, - kamera termowizyjna, - wentylator akumulatorowy, - pompa zanurzeniowa, - motopompa pływająca, - prądownica Turbo, - pilarka ratownicza, - masz oświetleniowy, - sprzęt ratowniczo - gaśniczy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części VII zamówienia zawiera Załącznik nr 1G do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 31521320 Taschenlampen, 44611500 Wassertanks, 44611000 Tanks, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 44212250 Masten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 38410000 Zählinstrumente, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 43134100 Tauchpumpen, 43812000 Sägevorrichtungen, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
LosLOT-0008
Beschreibung1. Przedmiotem Części VIII zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Samochód zaopatrzeniowy". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) pojazd fabrycznie nowy; d) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; e) skrzynia ładunkowa; f) winda samochodowa fabrycznie nowa zamontowana z tyłu pojazdu do skrzyni ładunkowej, g) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - mobilny maszt oświetleniowy, - elektryczny paletowy wózek, - palety, - regały metalowe 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części VIII zamówienia zawiera Załącznik nr 1G do SWZ. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Interne KennungPL.2370.7.2025 - Część VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 31521320 Taschenlampen, 43612800 Systeme zum Anheben von Bohrtürmen, 42415110 Gabelstapler, 44143000 Paletten, 39141100 Schränke und Regale, 42418910 Beladevorrichtungen, 44510000 Werkzeug, 44482100 Feuerwehrschläuche