See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skadedjursbekämpning - Fastighet
Beschreibung: Kan ni skadedjursbekämpning och förebyggande åtgärder? Falu kommun, Falu Energi och Vatten AB, Falu Elnät AB, Lugnet i Falun AB, Fastighets AB Hushagen, WBAB, Avesta Vatten och Avfall AB har behov av utvändig och invändig sanering av tex. getingbon, fåglar, myror, kackerlackor, vägglöss, råttor och möss. Välkomna med ert anbud!
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107870:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung