658740-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Softwareprogrammierung und -beratung – ESB Middleware rendsz üzem és tám, fejl
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ESB Middleware rendsz üzem és tám, fejl
Beschreibung: MINTAKONFIGURÁCIÓS TÁBLÁZAT – a beszerzés tárgyára vonatkozóan Cikkszám KM szerinti megnevezés Mennyiség Mennyiségi egység SWF02-SZOLG18 Alkalmazás és alkalmazás infrastruktúrához tartozó üzemeltetési szolgáltatáshoz szolgáltatásmenedzser 7*24 24 Hónap/fő SWF02-PV Projektvezető (1 óra) 450 óra SWF02-ÜERSZ Üzleti elemző/rendszerszervező (1 óra) 5100 óra SWF02-SZF Szoftverfejlesztő (1 óra) 3350 óra SWF02-VSZF Vezető szoftverfejlesztő (1 óra) 900 óra SWF02-T Tesztelő (1 óra) 1200 óra Az ajánlatkérő a fenti teljes mintakonfigurációra kéri a részletes árajánlatot megtenni a DKÜ által előírt excel táblázat (ajánlati árlista sablon) szerint, mely a dokumentáció 3. Segédletének 6. sz. melléklete. Az SWF02-PV, SWF02-ÜERSZ, SWF02-SZF , SWF02-VSZF és SWF02-T cikkszámok tekintetében: A mintakonfigurációs táblázatban jelölt becsült teljes keretmennyiség: összesen 11 000 óra. Ajánlatkérő a mintakonfigurációs táblázatban jelölt becsült teljes keretmennyiség 70%-ának lehívására vállal kötelezettséget. Az SWF02-SZOLG18 cikkszámhoz tartozó mennyiség nem keretmennyiség, tekintettel arra, hogy a rendszer támogatási szolgáltatást a nyertes ajánlattevő a szerződéskötéstől számított 24 hónapig tartó időtartam alatt folyamatos szolgáltatásként nyújtja a rendelkezésre állási feltételek szerint. Beszerzendő szolgáltatások meghatározása Az Ajánlatkérőnél bevezetésre került WSO2 Enterprise Service Bus és valamennyi komponensének (WSO2, RabbitMQ, Grafana, beleértve továbbá az esetlegesen későbbiekben bevezetett új komponenseket) (továbbiakban: Rendszer) üzemeltetési és támogatási szolgáltatások, valamint a további fejlesztések elvégzéséhez szükséges keret beszerzése. A Rendszer üzemeltetéséhez az infrastruktúrát az Ajánlatkérő biztosítja. Alkalmazásüzemeltetés támogatás szolgáltatás (L3) Nyertes Ajánlattevő feladata Level 3 szinten olyan szakértő biztosítása, aki 2024. október 06. napját követően folyamatos teljesítés mellett maximum 2 héten belül mélységében ismeri a Rendszer működését/funkcionalitását, az adatbázis szerkezetet, valamint a rendszer fizikai és logikai architektúráját. Nyertes Ajánlattevőnek a Rendszer üzemeltetés támogatás (üzemeltetői support szolgáltatás) tevékenység során az alábbi tevékenységeket kell ellátnia: • Üzemzavar- és hibaelhárítás • Üzembiztosság biztosítsa a 24/7/365-ös (azaz az év valamennyi napján 24 órás) rendelkezésre állással • Hibaelemzés (gyökér ok feltárás és értékelés) • Rendelkezésre állás a válaszidők táblázatban megjelölt kereteken belül • Incidensek (hibák) elemzése és elhárítása az egyes hiba kategóriákhoz rendelt megoldási időn belül (2. sz. táblázat) • Szakértői kompetencia folyamatos fenntartása • Havi riport készítése a bejelentett incidensek státuszára vonatkozóan Rendelkezésre állás és válaszidők Nyertes ajánlattevő feladata a Hibabejelentő rendszerben bejelentett hibák kezelése és megoldása azok prioritása szerint. Az elvárt rendelkezésre állás: Napi rendelkezésre állás Napi 24 óra (0:00 – 23:59 Heti rendelkezésre állás 7 x 24 (munkanapokon és munkaszüneti napokon) SLA biztosított incidensszám (éves keret) korlátlan Release ciklus (éles és teszt rendszerre kiadandó release-k gyakorisága) szükség szerint 1. sz. táblázat Az elvárt válaszidők ügyfélszolgálati időben Hiba prioritása Hibaelhatárolás megkezdése* Prioritási szint definíciója 1 (kritikus) 2 munkaórán belül A Rendszer olyan hibája, amely az Ajánlatkérő legfőbb üzleti folyamatait (pl. folyamatos, biztonságos adáskijátszás, folyamatban lévő műsorgyártás) ellehetetleníti, vagy a Rendszer biztonságát veszélyezteti, vagy a kapcsolódó Rendszer(ek) üzembiztonságát veszélyezteti, vagy az Ajánlatkérő harmadik féllel szemben fennálló kötelezettségeinek határidőben történő teljesítését akadályozza és a Rendszer adott funkciója, vagy komponense semmilyen megkerülő megoldással nem használható. 2 (súlyos) 8 munkaórán belül A Rendszer általános funkcionalitásában, működésében jelentkező hiba, mely a Rendszer üzemszerű működését, vagy az Ajánlatkérő üzleti folyamatának általános működését veszélyezteti, adatvesztést, vagy adatinkonzisztenciát okoz a Rendszerben, vagy a kapcsolódó Rendszer(ek)ben. 3 (normál) 40 munkaórán belül A Rendszer üzemszerű működését hátráltató hiba, mely az Ajánlatkérő üzletmenetét nem akadályozza, azonban a funkció használata többletmunkával, vagy elkerülő megoldások használatával jár. 4 (alacsony) 80 munkaórán belül A Rendszerben előforduló olyan hiba, mely nincs kihatással a Rendszer általános funkcionalitására, működésére, vagy az Ajánlatkérő üzleti folyamatának általános működése szempontjából nem releváns. 2. sz. táblázat *Ajánlatkérő munkaórának tekinti a külön jogszabály szerinti munkanapokon 9:00 és 17:00 óra közé eső valamennyi 60-60 perces időtartamot . Amennyiben a hiba feloldásához szükséges a kapcsolódó rendszer szolgáltatójának a bevonása is, a válaszidő a szolgáltató válaszidejével kitolódik. Erőforrásszükséglet: Cikkszám KM szerinti megnevezés Mennyiség Mennyiségi egység SWF02-SZOLG18 Alkalmazás és alkalmazás infrastruktúrához tartozó üzemeltetési szolgáltatáshoz szolgáltatásmenedzser 7*24 24 Hónap/fő 3. sz. táblázat Lehívható keretóraszám Változáskezelési szolgáltatás során végrehajtandó tevékenységek: a Rendszerhez kapcsolódóan az Ajánlatkérő által meghatározott szoftverfejlesztési és tanácsadási feladat, többek között változtatásokra, bővítésekre, hibajavításokra, integrációs feladatokra, jogszabálykövetésre, a kapcsolódó dokumentációk elkészítésére és informatikai biztonsági feladatok elvégzése vonatkozó igények teljesítésére. *** Folyt. BT-300
Interne Kennung: EKR001247312024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Lásd BT-24, illetve BT-300
Interne Kennung: EKR001247312024/1