See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne zadania. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 436977-2026
Interne Kennung: 31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Aparat do termolezji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0015
Titel: Respirator Maquet
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0019
Titel: Angiograf - Philips
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0023
Titel: Rezonans magnetyczny - Philips
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0028
Titel: Ultrasonograf wewnątrznaczyniowy IVUS
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0059
Titel: Spirometr USB
Interne Kennung: Zadanie 59