658763-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIERANIE, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA ŁUKÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIERANIE, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA ŁUKÓW
Beschreibung4.4. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie miasta Łuków oraz organizacja, prowadzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 4.4.1. odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i odebranych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Miasta Łuków, 4.4.2. czterokrotnie w ciągu roku tj. jeden raz na kwartał, przeprowadzenie akcji promujących odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, elektroodpadów, odzieży i tekstyliów. 4.4.3. likwidacja dzikich wysypisk z terenu Miasta Łuków, w terminach wskazanych przez Zamawiającego. 4.4.4. organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Miasta Łuków wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów, 4.4.5. odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w toku oraz po imprezach masowych i okolicznościowych wskazanych przez zamawiającego, 4.4.6. Wykonawca w ramach świadczenia usługi na odbiór odpadów komunalnych wyposaży nieruchomości w worki do zbierania odpadów selektywnie zebranych w kolorach określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Łuków (na zasadzie „worek za worek”) niezbędnych do należytego funkcjonowania systemu gospodarki odpadami. 4.5. Powierzchnia Miasta Łuków wynosi 35,75 km2 (3575 ha). Liczba ludności miasta na dzień 31.12.2024 r. to 27 094 mieszkańców. Miasto Łuków charakteryzuje się ujemnym wskaźnikiem przyrostu ludności. 4.6. Po przeanalizowaniu każdej nieruchomości Miasta Łuków szacunkowa liczba osób zamieszkałych na dzień 31 grudnia 2024 roku wyniosła 24 548 osób, z tego ok. 43% zamieszkuje w zabudowie jednorodzinnej, pozostałe ok. 57% mieszkańców zamieszkałych jest w zabudowie wielorodzinnej. 4.7. Ilość nieruchomości: 4.7.1. szacunkowa liczba nieruchomości jednorodzinnych zamieszkałych ok. 4 310, 4.7.2. liczba zabudowy wielorodzinnej ok. 183 bloków, 4.7.3. szacunkowa liczba nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wynosi ok. 950. 4.8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungZP.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 p.z.p. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 p.z.p.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.4. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie miasta Łuków oraz organizacja, prowadzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 4.4.1. odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i odebranych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Miasta Łuków, 4.4.2. czterokrotnie w ciągu roku tj. jeden raz na kwartał, przeprowadzenie akcji promujących odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, elektroodpadów, odzieży i tekstyliów. 4.4.3. likwidacja dzikich wysypisk z terenu Miasta Łuków, w terminach wskazanych przez Zamawiającego. 4.4.4. organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Miasta Łuków wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów, 4.4.5. odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w toku oraz po imprezach masowych i okolicznościowych wskazanych przez zamawiającego, 4.4.6. Wykonawca w ramach świadczenia usługi na odbiór odpadów komunalnych wyposaży nieruchomości w worki do zbierania odpadów selektywnie zebranych w kolorach określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Łuków (na zasadzie „worek za worek”) niezbędnych do należytego funkcjonowania systemu gospodarki odpadami.