See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerpteam - realisatie appartementen Lijsterlaan-Merellaan te Hasselt
Beschreibung: Aanstelling ontwerpteam in 2 fasen voor het ontwerpen en de realisatie van appartementen op de kruising van de Lijsterlaan-Merellaan te Hasselt. Onze woonmaatschappij wenst een totaalvisie op deze site laten ontwikkelen in relatie tot zijn context. In deze visie dient er voldoende aandacht besteed worden aan de woonkwaliteit, het samenwonen, mobiliteit, … Wij ambiëren een duurzaam project op het vlak van circulair materiaalgebruik en constructie, energie- en waterhuishouding. Bijkomend wensen wij een project dat makkelijk is in onderhoud en beheer, en de betaalbaarheid van de woningen nu en op lange termijn garandeert. Het moet een gedragen project worden, in overleg met de gemeentelijke diensten, intercommunales, de kwaliteitskamer van de VMSW en de naburige betrokken partijen. Het moet passen binnen zijn context maar dit mag wel op een vernieuwende/moderne manier gebeuren. De vervangbouw van deze 8 woningen tot een nieuw verdichtingsproject kan een boost geven aan de volledige wijk, met blijvende bewoning tot gevolg. Bewoners ervaren de buurt als een aangename woonomgeving en blijven tot op heden ook in de woning wanneer de kinderen het ouderlijk huis verlaten. Wonen in Limburg wenst daarom een complementair aanbod te realiseren dat de overstap voor senioren naar een compactere woning in de eigen buurt aantrekkelijker maakt. Wij wensen hier een mix van verschillende woontypes te voorzien, deze mix mag bepaald worden volgens de volgende verdeling: - 30% type 1/2 - 20% type 2/3 - 20% type 2/4 - 30% type 3/4 Wonen in Vlaanderen biedt woonactoren en hun ontwerpers normen en richtlijnen aan waarin het kwaliteits- en comfortniveau bepaald wordt om sociale woningen en hun omgevingsaanleg te realiseren. De normen zijn verplichte voorschriften die strikt door de ontwerpers opgevolgd worden.
Interne Kennung: PPP0OQ-992/5737/2025-992
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-992_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf