See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop biodegradeerbare zakken voor de inzameling van GFT-afval
Beschreibung: Als opdrachthoudende vereniging is IVAGO belast met het inzamelen van afval binnen het werkgebied van Gent en Destelbergen. De huidige opdracht heeft betrekking op de levering van composteerbare zakken die worden gebruikt voor inzameling en ophaling van vercomposteerbare afvalstromen en toebehoren. De opdracht wordt onderverdeeld in 4 percelen. - Percelen 1, 2 hebben betrekking op de levering van composteerbare zakken. - Perceel 3 gaat over de levering van GFT-bakjes. - Perceel 4 bevat de composteerbare zakken (die verplicht compatibel moeten zijn met perceel 3). Voor perceel 3&4 wordt aan de inschrijver de mogelijkheid gegeven een combinatieprijs in te dienen. Alle zakken van percelen 1, 2 en 4 moeten van het type 'wavetop' zijn met sterbodemlas.
Interne Kennung: PPP0WP-161/5259/24.056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Composteerbare GFT zakken 10&20 liter
Beschreibung: Perceel 1 – GFT zakken (retributie) bestaat uit 2 luiken: Luik A - Composteerbare GFT zakken, 10 liter - Composteerbare GFT zakken - sociale tegemoetkoming, 10 liter (vanaf 2026 afroepbaar) Luik B - Composteerbare GFT zakken, 20 liter - Composteerbare GFT zakken, – sociale tegemoetkoming, 20 liter (vanaf 2026 afroepbaar)
Interne Kennung: 24.056_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie technische bepalingen.) Vrije opties (Zie technische bepalingen.)
Los: LOT-0002
Titel: Composteerbare bladvalzakken
Beschreibung: Perceel 2 - Bladafval zakken. Composteerbare bladval-zakken, 50 liter
Interne Kennung: 24.056_2
Los: LOT-0003
Titel: Bakje (houder voor kleine composteerbare GFT zakjes)
Beschreibung: Perceel 3 – GFT huishoud bakjes. Geventileerde kunststof bakjes, inhoud 10 liter met deksel, al dan niet bevestigd aan de romp, compatibel met perceel 4.
Interne Kennung: 24.056_3
Los: LOT-0004
Titel: Kleine composteerbare GFT zakjes
Beschreibung: Perceel 4 – GFT zakken (gratis) Composteerbare GFT zakken 10 liter, compatibel met perceel 3 qua afmetingen.
Interne Kennung: 24.056_4