658779-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Systemunterstützung – MedSol support
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MedSol support
Beschreibung: Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározott feladatok kapcsán 36 hónapos időtartamra, legfeljebb összesen nettó 938.000.000 Ft keretösszeg erejéig kíván keretszerződést kötni egyrészt a lentiekben meghatározott szolgáltatások, másrészt a felhívás II.2.10) pontjában található és a közbeszerzési dokumentumokban részletezett opciós szolgáltatások tekintetében. Az Ajánlatkérőnél vegyes rendszerben a karakteres MedSolution és a webes e-MedSolution rendszer működik, a szükséges alrendszerekkel, interfészekkel, adatbáziskezelő- és köztes réteg (middleware) összetevőkkel. Ajánlattevő feladata a már bevezetett és jelenleg is működő e-MedSolution egészségügyi informatikai rendszer alább felsorolt komponenseinek folyamatos karbantartása, jogszabálykövetése, üzemeltetés támogatása. Főbb modulok, illetve funkciócsoportok: - járó beteg adminisztrációs modul - fekvőbeteg adminisztrációs modul - műtéti modul - gyógyszertári modul (karakteres MedSolution használattal – 15 db MedSolution gyógyszertár szolgáltatás) - gyógyszerelési modul - REPCS modul - Használati díj I. és II. sz. Haszn. szerz. szerint - Rendszertámogatás – OLA driver (Követés, 4100619350 CR 181674) - ápolási modul - gondozási modul - élelmezés modul - betegszintű élelmezés modul - 1 db MedSolution Esetfinanszírozási szolgáltatás modul - betegszámla modul - osztályos készletigénylési modul - várólista „GOLD” modul - beteg előjegyzési modul - SBO Triage modul (2 telephelyen, 2 beteglista használatával, 2 NEAK kódra) - EESZT „egyetemi” csatlakozási modul - 1 db/klinika MedSolution esetszámla szolgáltatás - 250 db MedSolution osztályos készlet igénylés szolgáltatás - 25 db e-MedSolution rendszerrel integrált GlobalSpeech (korábban: SpeechMagic) szolgáltatás - Progress szolgáltatás: a szerződés „Progress Adatbázis kezelő licenszek” című táblázatban részletezettek szerint - MedSolution VIR analyzer követés - Jasper riport lekérdező rendszer Az Ajánlatkérőnél üzemelő rendszereket az Ajánlatkérő alkalmazás-üzemeltető csapata üzemelteti, akik a rendszerekkel kapcsolatban az 1. szintű és részben a 2. szintű támogatást ellátják. Az Ajánlattevőtől az ún. ’gyártói’, 3. szintű támogatást várjuk el. Ajánlattevő éves szinten hetente 7x24 órában (PPM-en) köteles rendelkezésre állni az Ajánlatkérő üzemeltetési jelzéseinek fogadására. Az Ajánlattevő köteles a bejelentéseket fogadni, visszaigazolni és a hibaelhárítást a Műszaki leírás Szolgáltatási szint megállapodás fejezetében foglalt határidők betartásával végezni. Az Ajánlattevő PPM-n kívül folyamatos ügyeletet köteles működtetni, amelyhez az Ajánlatkérő 24 órás készenléti szolgálata közvetlenül fordulhat a rendszer egészének vagy valamely kiemelten kezelendő részének üzemzavara, továbbá az előre meghatározott események bekövetkezése esetén. A részletes közbeszerzési műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000626282023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000626282023/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opciós tételek keretösszege: nettó 78.000.000 Ft. Opciós tételek listája: - Új MedSolution/ e-MedSolution kórházi rendszer nevesített licensz. - Új MedSolution/ e-MedSolution kórházi rendszer nevesített licensz karbantartás, követés. - MedSolution / e-MedSolution Újra aktiválás (az egyszeri, alap tételek között szereplő 1 havi újraaktiváláson felüli hónapok vonatkozásában a részletes ártáblában jelzettek szerint.) - e-MedSolution HL7 interfész licensz - e-MedSolution HL7 interfész licensz karbantartás, követés - e-MedSolution gyógyszertár licensz - e-MedSolution gyógyszertár licensz karbantartás, követés - e-MedSolution osztályos készlet igénylés licensz - e-MedSolution osztályos készlet igénylés licensz karbantartás, követés - SBO - Triage munkalista licensz - SBO - Triage munkalista licensz karbantartás, követés - e-MedSolution e-Lázlap modul licensz - e-MedSolution e-Lázlap modul licensz karbantartás, követés - e-MedSoltuion Fogászati modul licensz - e-MedSoltuion Fogászati modul licensz karbantartás, követés - e-MedSolution oktatási környezet - e-MedSolution oktatási környezet karbantartás - Progress Enterpris DB adatbázis kezelő licensz - Progress Enterpris DB adatbázis kezelő licensz karbantartás, követés - Progress OE Appserver Enterprise licensz - Progress OE Appserver Enterprise licensz karbantartás, követés - MedSolution/e-MedSolution továbbfejlesztésekre, oktatásra, optimalizálásra vonatkozó tanácsadói, fejlesztői napidíj