658787-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania serwerami, na potrzeby Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania serwerami, na potrzeby Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem do centralnego zarządzania serwerami, zgodnie z poniższym: 1) Serwery obliczeniowe - 22 szt. 2) Serwery pamięci masowej - 12 szt. 3) Oprogramowanie do centralnego zarządzania serwerami - 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Vorherige Bekanntmachung314252-2025
Interne KennungZZOSE.2611.9.2025.100.MPU[CCN]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001