658808-2026 - Ergebnis
Finnland – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – JÄLKI-ILMOITUS: Monetra TP E8.1/2021Talousprosessien sähköinen järjestelmä
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JÄLKI-ILMOITUS: Monetra TP E8.1/2021Talousprosessien sähköinen järjestelmä
Beschreibung: Jälki-ilmoitus hankintailmoitukseen "Monetra TP E8.1/2021Talousprosessien sähköinen järjestelmä" Palvelu on osa asiakkaille tuottamaa jo olemassa olevaa taloushallinnon kokonaispalvelua ja järjestelmä tukee jo käytössä olevia taloushallinnon järjestelmää kuten esim. Intime. Hankinnan ennakoitu arvo 15 (viidelletoista) vuodelle laskettuna on 4 (neljä) miljoonaa euroa (4 000 000 €).
Vorherige Bekanntmachung: 483163-2021
Interne Kennung: Monetra TP E8.1/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000