658853-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen – Regenerare urbană zona Lacul Morii din Sectorul 6 al Municipiului București: Obiect 2 - Amenajarea Parcului Insula Lacul Morii
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regenerare urbană zona Lacul Morii din Sectorul 6 al Municipiului București: Obiect 2 - Amenajarea Parcului Insula Lacul Morii
Beschreibung: Amenajarea Parcului Insula Lacul Morii in cadrul proiectului Regenerare urbană zona Lacul Morii din Sectorul 6 al Municipiului București. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita, respectiv 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate de catre operatorii economici in termenul prevazut, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4364349/2024/10
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Desființare construcții, reconformare spațială, consolidare, amenajare peisagistică, amenajare drum ocazional carosabil, circulații auto și pietonale, amenajare spații de recreere, culturale, educative, sport și comerț și organizare executare lucrări pentru obiectivul: Parcul Lacul Morii parte din proiectul ”Regenerare urbană zona Lacul Morii din Sectorul 6 al Municipiului București” Obiect 2 – Parcul Insula Lacul Morii
Interne Kennung: 1