2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozní (havarijní) propojení ČS Úhlavská se zásobním řadem Ostrá Hůrka – 1. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obnova stávající a výstavba nové veřejné vodohospodářské infrastruktury zahrnující zásobní vodovodní řad z TLT DN500 v délce 3214 m; odbočky pro vodovodní přípojky a propojovací vodovodní řady z TLT DN100, DN150, DN200 a DN400 v celkové délce 270 m; přeložku výtlačného řadu z TLT DN400 v délce 133 m; přeložku dešťové kanalizace z kameninových trub DN300 v délce 48 m. Dále vybudování redukčních šachet včetně souvisejících nutných provozních objektů na vodovodní síti, terénní a sadové úpravy a obnovení dotčených zpevněných povrchů. Přílohou č. 1 zadávací dokumentace je smlouva o dílo, na jejímž základě bude realizovaná stavba s názvem Provozní (havarijní) propojení ČS Úhlavská se zásobním řadem Ostrá Hůrka – 1. etapa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazků dle čl. 11 zadávací dokumentace