See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20
Vorherige Bekanntmachung: 190577-2025
Interne Kennung: 702500225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 (WOSTAL)
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 w zakresie zadania nr 3,4,5,9
Interne Kennung: 702500225 zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 ( MATIX)
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 w zakresie zadań 6 i 7.
Interne Kennung: 702500225 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 (NIELIPIŃSKI)
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 w zakresie zadań nr 2.
Interne Kennung: 702500225 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 ( PROMET)
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 w zakresie zadań nr 8
Interne Kennung: 702500225- zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 (ROXY)
Beschreibung: Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych ( zawiesi, odciągów, ograniczników, ogniw złącznych typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. –nr grupy 295-20 w zakresie zadań nr 1
Interne Kennung: 702500225 zadanie nr 5