See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talsu novada pašvaldības ielu un ceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Beschreibung: Talsu novada pašvaldības ielu un ceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Interne Kennung: TNP 2026/126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Talsu pilsētas administratīvā teritorija
Los: LOT-0002
Titel: Rojas pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0003
Titel: Stendes pilsētas administratīvā teritorija
Los: LOT-0004
Titel: Sabiles pilsētas Abavas pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0005
Titel: Laidzes pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0006
Titel: Valdemārpils pilsētas administratīvā teritorija
Los: LOT-0007
Titel: Dundagas pagasta administratīvā teritorija - Dundagas ciems un apkārtne
Los: LOT-0008
Titel: Dundagas pagasta administratīvā teritorija – Dundagas ciems un apkārtne (1)
Los: LOT-0009
Titel: Dundagas pagasta administratīvā teritorija – Dundagas apkārtne (2)
Los: LOT-0010
Titel: Dundagas pagasta administratīvā teritorija - Kaļķu ciema apkārtne un Nevejas ciema apkārtne
Los: LOT-0011
Titel: Dundagas pagasta administratīvā teritorija – Vīdales ciema apkārtne
Los: LOT-0012
Titel: Ģibuļu pagasta administratīvā teritorija (1)
Los: LOT-0013
Titel: Ģibuļu pagasta administratīvā teritorija (2)
Los: LOT-0014
Titel: Īves pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0015
Titel: Kolkas ciema administratīvā teritorija
Los: LOT-0016
Titel: Ķūļciema pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0017
Titel: Balgales pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0018
Titel: Laucienes pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0019
Titel: Lībagu pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0020
Titel: Lubes pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0021
Titel: Mērsraga pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0022
Titel: Strazdes pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0023
Titel: Valdgales pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0024
Titel: Vandzenes pagasta administratīvā teritorija
Los: LOT-0025
Titel: Virbu pagasta administratīvā teritorija