2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Prabuty
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Prabuty. 2. Zakres zamówienia obejmuje, w szczególności: 1) Zimowe utrzymanie nawierzchni ulic w mieście (okres od stycznia do marca oraz od listopada do grudnia). 2) Zimowe utrzymanie nawierzchni chodników i placów w mieście (okres od stycznia do marca oraz od listopada do grudnia). 3) Letnie utrzymania nawierzchni ulic, chodników i placów w mieście w tym utrzymanie czystości, drożności wpustów ulicznych sieci kanalizacji deszczowej (okres od kwietnia do października). 4) Całoroczna obsługa koszy ulicznych i pojemników na zwierzęce odchody ustawionych na terenie miasta Prabuty. 5) Całoroczna usługa zbierania z terenu miasta zwłok zwierzęcych (w tym dzikich i domowych) i ich utylizacja. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ. 4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do wysokości 20 % wartości zamówienia podstawowego. Warunkami udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp są: 1) Wykonawca wykonał lub wykonuje należycie zamówienie podstawowe, 2) Wykonawca zapewni wykonanie zamówienia w standardzie nie gorszym niż przyjęty do zamówienia podstawowego, 3) W ramach prowadzonych negocjacji, Zamawiający i Wykonawca dojdą do porozumienia odnośnie ceny i terminu wykonania.