2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de preluare și depozitare deșeuri nepericuloase provenite din lucrari de construcție și desființări derulate de Municipiul Sfântu Gheorghe
Beschreibung: Obiectul contractului este servicii de preluare și depozitare deșeuri nepericuloase provenite din lucrari, construcție și desființări derulate de Mun. Sfântu Gheorghe. Obiectul general:Preluarea tuturor tipurilor de deșeuri nepericuloase rezultate în urma lucrărilor de săpătură, construcții, demolări derulate de Municipiul Sfântu Gheorghe (pământ rezultat din săpături, deșeuri din beton, de asfalt, respectiv a celor de beton sau asfalt amestecate cu pământ). Termenul până la care se pot solicita clarificări de la autoritatea contractanta este de 18 zile înainte de data depunere a ofertelor. Termenul până la care autoritatea contractantă răspunde la solicitările de clarificări este de 11 zile înainte de data de depunere oferte.
Interne Kennung: 4404605_2026_PAAPD1627716.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Natura și cantitatea serviciilor solicitate sunt în conformitate cu Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
658907-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier4404605_2026_PAAPD1627716.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 63121100 Storage services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1