See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków gminnych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju w okresie od 01.01.2026 r. do 30.06.2029 r.
Beschreibung: 1. Miejski Zarząd Nieruchomości 44-330 Jastrzębie-Zdrój, ul. 1 Maja 55 na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) Ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity – Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z póź. zm.) zaprasza do negocjacji w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki powyżej progów unijnych pn.: „Dostawa energii cieplnej do budynków gminnych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju na okres od 01.01.2026 r. do 30.06.2029 r.” zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Zaproszenia. Okres świadczenia usług objętych przedmiotem zamówienia (42 miesiące) wynika z uzyskanego Upoważnienia udzielonego przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój do zaciągnięcia zobowiązania finansowego w latach 2026-2029 i nie może przekroczyć daty 30.06.2029 r. Nadmieniam, że umowa zostanie zawarta w 2025 roku, niezwłocznie po wynegocjowaniu terminu realizacji oraz istotnych postanowień umownych. 1.1. W załączeniu Zamawiający przesyła Projektowane Postanowienia Umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia), które winny być wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego. Jednocześnie, jeśli Wykonawca nie ma możliwości włączenia postanowień PPU do treści umowy, Zamawiający przesyła również Porozumienie wg Załącznika nr 3 kształtujące istotne dla Zamawiającego kwestie (wymagane przepisami PZP). Treść takiego Porozumienia również podlega negocjacjom, za wyjątkiem zapisów, które w świetle PZP są obligatoryjnymi.
Interne Kennung: DL.4221.18.2025.JTB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001