658958-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – LA.261.15.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LA.261.15.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Zamówienie obejmuje 10 części (zadań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: jego wielkość, zakres oraz sposób realizacji zawarty został w Specyfikacji warunków zamówienia zwaną dalej SWZ oraz jej załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010