658959-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław z podziałem na 17 zadań: 1) zadanie nr 1 – pas drogowy Stare Miasto i tereny zewnętrzne – rejony A, B i W, 2) zadanie nr 2 – pas drogowy – Śródmieście, 3) zadanie nr 3 – pas drogowy – Krzyki, 4) zadanie nr 4 – pas drogowy – Fabryczna, 5) zadanie nr 5 – pas drogowy – Psie Pole, 6) zadanie nr 6 – tereny zewnętrzne – rejon U, 7) zadanie nr 7 – tereny zewnętrzne – rejon C, 8) zadanie nr 8 – tereny zewnętrzne – rejony D i E, 9) zadanie nr 9 – tereny zewnętrzne – rejony F i G, 10) zadanie nr 10 – tereny zewnętrzne – rejony H i I, 11) zadanie nr 11 – tereny zewnętrzne – rejony L i Ł, 12) zadanie nr 12 – tereny zewnętrzne – rejon M, 13) zadanie nr 13 – tereny zewnętrzne – rejon N, 14) zadanie nr 14 – tereny zewnętrzne – rejony O i P, 15) zadanie nr 15 – tereny zewnętrzne – rejon R, 16) zadanie nr 16 – tereny zewnętrzne – rejony S i T, 17) zadanie nr 17 – tereny zewnętrzne – rejony J i K.
Interne Kennung: 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90511300 Müllsammlung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad. nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – pas drogowy Stare Miasto i tereny zewnętrzne – rejony A, B i W.
Interne Kennung: zad. nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji polegającej na: 1) przedłużeniu okresu realizacji usług, o których mowa w § 1 ust. 2 umowy na zad. nr 1, umowy na zad. nr od 2 do 5 i umowy na zad. nr od 6 do 17, o okres maksymalnie 9 miesięcy, nie później niż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji, o której mowa w § 7 ust. 1 lit. b) ww. umów, 3) rozszerzeniu zakresu zamówienia (o dodatkowe lokalizacje, o wielkości powierzchni wskazane w Załączniku nr III), w zakresie dotyczącym oczyszczania dróg dla pieszych oraz dróg dla pieszych i rowerów w sezonie letnim w technologii opisanej §1 ust. 8 pkt 3) umowy na zad. nr 1 i umowy na zad. nr od 2 do 5. 4) rozszerzeniu zakresu zamówienia, w zakresie dotyczącym zmywania jezdni w sezonie letnim w technologii opisanej w SOPZ w Dziale II, Rozdziale III pkt 1.1., o której mowa w § 7 ust. 1 lit. e), 5) rozszerzeniu zakresu zamówienia poprzez wynajem i utrzymanie koszy na odpady 120 l w technologii opisanej w SOPZ w Dziale II, Rozdziale III pkt 8., o której mowa w § 7 ust. 1 lit. f). na zasadach określonych w umowach.
Los: LOT-0002
Titel: zad. nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – pas drogowy - Śródmieście
Interne Kennung: zad. nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji polegającej na: 1) przedłużeniu okresu realizacji usług, o których mowa w § 1 ust. 2 umowy na zad. nr 1, umowy na zad. nr od 2 do 5 i umowy na zad. nr od 6 do 17, o okres maksymalnie 9 miesięcy, nie później niż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji, o której mowa w § 7 ust. 1 lit. b) ww. umów, 3) rozszerzeniu zakresu zamówienia (o dodatkowe lokalizacje, o wielkości powierzchni wskazane w Załączniku nr III), w zakresie dotyczącym oczyszczania dróg dla pieszych oraz dróg dla pieszych i rowerów w sezonie letnim w technologii opisanej §1 ust. 8 pkt 3) umowy na zad. nr 1 i umowy na zad. nr od 2 do 5. 4) rozszerzeniu zakresu zamówienia, w zakresie dotyczącym zmywania jezdni w sezonie let-nim w technologii opisanej w SOPZ w Dziale II, Rozdziale III pkt 1.1., o której mowa w § 7 ust. 1 lit. e), 5) rozszerzeniu zakresu zamówienia poprzez wynajem i utrzymanie koszy na odpady 120 l w technologii opisanej w SOPZ w Dziale II, Rozdziale III pkt 8., o której mowa w § 7 ust. 1 lit. f). na zasadach określonych w umowach.
Los: LOT-0003
Titel: zad. nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – pas drogowy - Krzyki
Interne Kennung: zad. nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zad. nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – pas drogowy - Fabryczna
Interne Kennung: zad. nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zad. nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – pas drogowy - Psie Pole
Interne Kennung: zad. nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zad. nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejon U
Interne Kennung: zad. nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji polegającej na: 1) przedłużeniu okresu realizacji usług, o których mowa w § 1 ust. 2 umowy na zad. nr 1, umowy na zad. nr od 2 do 5 i umowy na zad. nr od 6 do 17, o okres maksymalnie 9 miesięcy, nie później niż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji, o której mowa w § 7 ust. 1 lit. b) ww. umów, na zasadach określonych w umowach.
Los: LOT-0007
Titel: zad. nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejon C
Interne Kennung: zad. nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zad. nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony D i E
Interne Kennung: zad. nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zad. nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony F i G
Interne Kennung: zad. nr 9
Los: LOT-0010
Titel: zad. nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony H i I
Interne Kennung: zad. nr 10
Los: LOT-0011
Titel: zad. nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony L i Ł
Interne Kennung: zad. nr 11
Los: LOT-0012
Titel: zad. nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejon M
Interne Kennung: zad. nr 12
Los: LOT-0013
Titel: zad. nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejon N
Interne Kennung: zad. nr 13
Los: LOT-0014
Titel: zad. nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony O i P
Interne Kennung: zad. nr 14
Los: LOT-0015
Titel: zad. nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejon R
Interne Kennung: zad. nr 15
Los: LOT-0016
Titel: zad. nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony S i T
Interne Kennung: zad. nr 16
Los: LOT-0017
Titel: zad. nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław – tereny zewnętrzne - rejony J i K
Interne Kennung: zad. nr 17