658976-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych
Beschreibung1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Ofertę składa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 16 części: Część nr 1 – Mięso i jego przetwory Część nr 2 – Warzywa Część nr 3 - Mleko i jego przetwory Część nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Część nr 5 – Owoce Część nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne Część nr 7- Ryby Część nr 8 – Pieczywo Część nr 9 – Ciasto Część nr 10 – Lody Część nr 11 – Tłuszcze Część nr 12 – Jajka Część nr 13 – Przyprawy Część nr 14 – Mrożonki Część nr 15 - Mąka i przetwory mączne Część nr 16 – Kiszonki Dostawca zobowiązany jest najpóźniej do końca terminu wyznaczonego na składanie ofert tj.: do dnia 16 maja 2025r. do godz. 9:00 dostarczyć do Zamawiającego tj. do magazynu żywnościowego znajdującego się w komórce żywienia próbki produktów wskazane w SWZ. W inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13.00. 2. Wykaz i ilość wymaganych próbek: Część nr 1 – Mięso i jego przetwory – wskazany asortyment waga do 0,30 kg -krakowska sucha wieprzowa, polędwica wysokowydajna wieprzowa, parówki cienkie dietetyczne, salceson biały, pasztet zapiekany, wędzonka drobiowa parzona, Część nr 2 – Warzywa Do 0,30 kg - pomidor, marchew, 1 szt. ogórek zielony, 1 pęczek koperek Część nr 3 - Mleko i jego przetwory - do 0,30 kg ser żółty, 1 szt. jogurt owocowy, 1 szt. masło , 1 szt. serek homogenizowany owocowy Część nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności - 1szt. ketchup łagodny, 0,10 kg kawa zbożowa , 0,10 kg kawa ziarnista , 7 szt. herbata ekspresowa owocowa, 7 szt. herbata czarna ekspresowa porcyjna (2g), 0,15 kg cukierki czekoladowe. Część nr 5 - Owoce - 1 szt. jabłko , 1 szt. banan, 1 szt. pomarańcza, 1 szt. grapefruit Część nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne -1 litr sok pomarańczowy, do 0,30 kg dżem , do 0,30 kg koncentrat pomidorowy, 1 słoik ogórki konserwowe , Część nr 7- Ryby -ryba mrożona do 0,50 kg ( dorsz i miruna) , 1szt. ryba wędzona Część nr 8 – Pieczywo - 2 szt. bułka pszenna, 2 szt. bułka razowa, 1 szt. chleb graham, 1 szt. żurek - zakwas Część nr 9 – Ciasto - 0,15 kg sernik, 0,20 kg szarlotka, 0,30 kg makowiec Część nr 10 – Lody -do 0,5 L lody śmietankowe, do 0,5 L lody czekoladowe Część nr 11 – Tłuszcze - 1 szt. tłuszcz roślinny do smarowania , do 0,25 ml oliwa z oliwek smak czosnkowy Część nr 12 – Jajka - 2 szt. jajka Część nr 13 – Przyprawy - do 0,02 kg przyprawa do drobiu, przyprawa do mięsa, sos pieczeniowy, rosół jarzynowy, sos grzybowy, sos sałatkowy Część nr 14 – Mrożonki do 0,50 kg pierogi z kapustą i grzybami, do 0,50 kg knedle owocowe, do 0,50 kg pyzy ziemniaczane, do 0,50 kg mieszanka kompotowa Część nr 15 - Mąka i przetwory mączne do 0,50 kg mąka pszenna, do 0,50 kg płatki zbożowe czekoladowe, Część nr 16 – Kiszonki - do 0,30 kg kapusta kiszona, do 0,30 kg ogórek kiszony
Vorherige Bekanntmachung286181-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na unieważnienie postepowania przetargowego ZP-1-2025 zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp zastosował skrócony termin składania ofert („jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione”).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15555100 Speiseeis, 15430000 Speisefette, 03142500 Eier, 15870000 Würzmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
LosLOT-0014
TitelMrożonki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mrożonek. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 22
Interne KennungCzęść nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte