658979-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Contract furnizare alimente
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract furnizare alimente
Beschreibung: Furnizare alimente conform caiet sarcini, pentru a caror contractare se pot depune oferte pentru un lot,pentru toate loturile sau combinatii ale acestora la sediul autoritatii contractante.Ofertarea se va face după cantitatile maxime ale acestei proceduri. Livrarea se va face eșalonat în fucție de numărul de pacienți internați și de nivelul fondurilor pe care autoritatea contractantă le poate disponiliza cu acest scop Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va raspunde în mod consolidat, clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări sau de informații suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor, cu condiția ca solicitările de clarificări sau de informații suplimentare să fi fost adresate de către ofertanti în termenul prevăzut la secțiunea I.3 din Fișa de date, respectiv cu 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PULPA SUPERIOARA PUI FARA SPATA, CONGELATA
Beschreibung: PULPA SUPERIOARA PUI FARA SPATA, CONGELATA Cant min CS 1200 kg/Cant max CS 14400 kg Cant min AC 28800kg/ Cant max AC 30000kg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FICAT DE PASARE, CONGELAT
Beschreibung: FICAT DE PASARE, CONGELAT Cant min CS 220 kg/Cant max CS 2.640 kg Cant min AC 5.280kg/ Cant max AC 5.500kg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CREMWUSTI DE PUI
Beschreibung: CREMWUSTI DE PUI Cant.min CS 310kg / Cant max CS 3.720 kg Cant.min AC 7.440kg / cant max AC 7.750 kg
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CARNATI DE PORC
Beschreibung: CARNATI DE PORC Cant.min CS 240kg / Cant max CS 2.880 kg Cant.min AC 5.7600kg / cant max AC 6.000 kg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LAPTE DULCE
Beschreibung: LAPTE DULCE Cant.min CS 870 LITRI / Cant max CS 10.440 LITRI Cant.min AC 20.880 LITRI / Cant max AC 21.750 LITRI
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LAPTE BATUT
Beschreibung: LAPTE BATUT Cant.min CS 870LITRI / Cant max 10.440 LITRI Cant.min AC 20.880 LITRI / Cant max AC 21.750 LITRI
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: SANA
Beschreibung: SANA Cant min CS 500 BUC/ Cant max CS 6.000 BUC Cant min AC 12.000 BUC/Cant max AC 12.500 BUC
Los: LOT-0008
Titel: SMANTANA
Beschreibung: SMANTANA Cant.min CS 50 kg / Cant max CS 600 kg Cant.min AC 1200 kg / Cant max AC 1.250 kg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PASTE FAINOASE
Beschreibung: PASTE FAINOASE Cant.min CS 400 kg / Cant max CS 4.800 kg Cant.min AC 9.600 kg / Cant max AC 10.000 kg
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: FIDEA
Beschreibung: FIDEA Cant min CS 60 KG/Cant max CS 720 KG Cant min AC 1.440 KG / Cant max AC 1.500 KG
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ULEI
Beschreibung: ULEI Cant min CS 170 LITRI/Cant max CS 2.040 LITRI Cant min AC 4.080 LITRI/ Cant max AC 4.250 LITRI
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: FASOLE BOABE
Beschreibung: FASOLE BOABE Cant min CS 200 KG/Cant max CS 2.400 KG Cant min AC 4.800KG/ Cant max 5.000KG
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: AMESTEC LEGUME, CONGELAT
Beschreibung: AMESTEC LEGUME, CONGELAT Cant min CS 400 kg/Cant max CS 4.800 kg Cant min AC 9.600 kg/ Cant max AC 10.000 kg
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: BORS
Beschreibung: BORS Cant min CS 220 LITRI/Cant max CS 2.640 LITRI Cant min AC 5.280 LITRI/ Cant max AC 5.500 LITRI
Interne Kennung: 14