See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava medicinskega potrošnega materiala - material za endoskopijo (Poziv 33)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava medicinskega potrošnega materiala. Naročnik je objavil postopek vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju DNS). Javno naročilo se vodi ob upoštevanju pravil omejenega postopka v skladu z 41. členom ZJN-3, razen pravil glede dolžine roka za prejem prijav za sodelovanje in roka za prejem ponudb ter drugih pravil, kot so opredeljena v 49. členu ZJN-3, ki ureja DNS in predmetnih splošnih pogojev izvajanja dinamičnega nabavnega sistema.
Interne Kennung: JN-45896
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0001 PAPILOTOM 20 mm
Beschreibung: 0001 PAPILOTOM 20 mm
Interne Kennung: 528573
Los: LOT-0002
Titel: 0002 KLEŠČICE BIOPSIJSKE OVALNE ZA ENKRATNO UPORABO
Beschreibung: 0002 KLEŠČICE BIOPSIJSKE OVALNE ZA ENKRATNO UPORABO
Interne Kennung: 528574
Los: LOT-0003
Titel: 0003 KLEŠČICE BIOPSIJSKE NAZOBČANE S PODGANJIM ZOBOM ZA ENKRATNO UPORABO
Beschreibung: 0003 KLEŠČICE BIOPSIJSKE NAZOBČANE S PODGANJIM ZOBOM ZA ENKRATNO UPORABO
Interne Kennung: 528575
Los: LOT-0004
Titel: 0004 KOŠARA ZA EKSTRAKCIJO KAMNOV-ERCP
Beschreibung: 0004 KOŠARA ZA EKSTRAKCIJO KAMNOV-ERCP
Interne Kennung: 528576
Los: LOT-0005
Titel: 0005 HEMOSTATSKI KLIP PREDNALOŽEN
Beschreibung: 0005 HEMOSTATSKI KLIP PREDNALOŽEN
Interne Kennung: 528577
Los: LOT-0006
Titel: 0006 LIGATURE ZA VARICE
Beschreibung: 0006 LIGATURE ZA VARICE
Interne Kennung: 528578
Los: LOT-0007
Titel: 0007 ZANKA ZA POLIPEKTOMIJO OVAL
Beschreibung: 0007 ZANKA ZA POLIPEKTOMIJO OVAL
Interne Kennung: 528579
Los: LOT-0008
Titel: 0008 ZANKA ZA POLIPEKTOMIJO MONOF
Beschreibung: 0008 ZANKA ZA POLIPEKTOMIJO MONOF
Interne Kennung: 528580
Los: LOT-0009
Titel: 0009 ZANKA ZA CAP EMR
Beschreibung: 0009 ZANKA ZA CAP EMR
Interne Kennung: 528581
Los: LOT-0010
Titel: 0010 HEMOSPREJ
Beschreibung: 0010 HEMOSPREJ
Interne Kennung: 528582
Los: LOT-0011
Titel: 0011 UVAJALO ZA STENTE MED ERCP
Beschreibung: 0011 UVAJALO ZA STENTE MED ERCP
Interne Kennung: 528583
Los: LOT-0012
Titel: 0012 PAPILOTOM 30MM
Beschreibung: 0012 PAPILOTOM 30MM
Interne Kennung: 528584
Los: LOT-0013
Titel: 0013 PAPILOTOM 15MM
Beschreibung: 0013 PAPILOTOM 15MM
Interne Kennung: 528585
Los: LOT-0014
Titel: 0014 PUNKCIJSKI NASTAVEK ZA UZ SONDO
Beschreibung: 0014 PUNKCIJSKI NASTAVEK ZA UZ SONDO
Interne Kennung: 528586
Los: LOT-0015
Titel: 0015 SISTEM ZA LITOTRIPSIJO-ERCP
Beschreibung: 0015 SISTEM ZA LITOTRIPSIJO-ERCP
Interne Kennung: 528587
Los: LOT-0016
Titel: 0016 CEV ASPIRACIJSKA S FILTROM ZA ASPIRACIJO FOLIKLOV
Beschreibung: 0016 CEV ASPIRACIJSKA S FILTROM ZA ASPIRACIJO FOLIKLOV
Interne Kennung: 528588
Los: LOT-0017
Titel: 0017 VBODNA KANILA ZA IRIGACIJSKO VREČKO
Beschreibung: 0017 VBODNA KANILA ZA IRIGACIJSKO VREČKO
Interne Kennung: 528589
Los: LOT-0018
Titel: 0018 VODILO PUNKCIJSKO ZA VAGINALNO UZ SONDO HS40
Beschreibung: 0018 VODILO PUNKCIJSKO ZA VAGINALNO UZ SONDO HS40
Interne Kennung: 528590
Los: LOT-0019
Titel: 0019 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA APARAT OFP-2 OLYMPUS
Beschreibung: 0019 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA APARAT OFP-2 OLYMPUS
Interne Kennung: 528591
Los: LOT-0020
Titel: 0020 OVERTUBE ZA ZAŠČITO POŽIRALNIKA
Beschreibung: 0020 OVERTUBE ZA ZAŠČITO POŽIRALNIKA
Interne Kennung: 528592
Los: LOT-0021
Titel: 0021 CEV ZA ESD
Beschreibung: 0021 CEV ZA ESD
Interne Kennung: 528593
Los: LOT-0022
Titel: 0022 GUMICA ZA DELOVNI KANAL S PODALJŠKOM
Beschreibung: 0022 GUMICA ZA DELOVNI KANAL S PODALJŠKOM
Interne Kennung: 528594
Los: LOT-0023
Titel: 0023 BALON ZA EKSTRAKCIJO KAMNOV - ENTEROSKOPSKI
Beschreibung: 0023 BALON ZA EKSTRAKCIJO KAMNOV - ENTEROSKOPSKI
Interne Kennung: 528595
Los: LOT-0024
Titel: 0024 ŠKARJICE ZA LIGACIJSKO ZANKO
Beschreibung: 0024 ŠKARJICE ZA LIGACIJSKO ZANKO
Interne Kennung: 528596
Los: LOT-0025
Titel: 0025 IGELNI PAPILOTOM
Beschreibung: 0025 IGELNI PAPILOTOM
Interne Kennung: 528597
Los: LOT-0026
Titel: 0026 PAPILOTOM OMNITOME FUSION
Beschreibung: 0026 PAPILOTOM OMNITOME FUSION
Interne Kennung: 528598
Los: LOT-0027
Titel: 0027 RETRIEVER
Beschreibung: 0027 RETRIEVER
Interne Kennung: 528599
Los: LOT-0028
Titel: 0028 ZBIRALNIK POLIPOV
Beschreibung: 0028 ZBIRALNIK POLIPOV
Interne Kennung: 528600
Los: LOT-0029
Titel: 0029 MIKROBIOLOŠKI FILTER
Beschreibung: 0029 MIKROBIOLOŠKI FILTER
Interne Kennung: 528601
Los: LOT-0030
Titel: 0030 VALVULA ZA DELOVNI KANAL
Beschreibung: 0030 VALVULA ZA DELOVNI KANAL
Interne Kennung: 528602
Los: LOT-0031
Titel: 0031 HOLANGIOSKOP
Beschreibung: 0031 HOLANGIOSKOP
Interne Kennung: 528603
Los: LOT-0032
Titel: 0032 PUNKCIJSKA IGLA FNB
Beschreibung: 0032 PUNKCIJSKA IGLA FNB
Interne Kennung: 528604
Los: LOT-0033
Titel: 0033 KANILA TANDEM XL
Beschreibung: 0033 KANILA TANDEM XL
Interne Kennung: 528605
Los: LOT-0034
Titel: 0034 KOŠARICA TRAPEZOID RX
Beschreibung: 0034 KOŠARICA TRAPEZOID RX
Interne Kennung: 528606
Los: LOT-0035
Titel: 0035 HLADNA ZANKA CAPTIVATOR
Beschreibung: 0035 HLADNA ZANKA CAPTIVATOR
Interne Kennung: 528607
Los: LOT-0036
Titel: 0036 ERCP GIBLJIVA KANILA
Beschreibung: 0036 ERCP GIBLJIVA KANILA
Interne Kennung: 528608
Los: LOT-0037
Titel: 0037 WORTYCATCH EKSTRAKCIJSKA KOŠARA ZA ERCP
Beschreibung: 0037 WORTYCATCH EKSTRAKCIJSKA KOŠARA ZA ERCP
Interne Kennung: 528609
Los: LOT-0038
Titel: 0038 DISTALNI NASTAVEK ZA ODSTRANITEV TUJKOV
Beschreibung: 0038 DISTALNI NASTAVEK ZA ODSTRANITEV TUJKOV
Interne Kennung: 528610
Los: LOT-0039
Titel: 0039 DISTALNI NASTAVEK
Beschreibung: 0039 DISTALNI NASTAVEK
Interne Kennung: 528611
Los: LOT-0040
Titel: 0040 SILIKONSKO OLJE
Beschreibung: 0040 SILIKONSKO OLJE
Interne Kennung: 528612
Los: LOT-0041
Titel: 0041 URGENTNI LITOTRIPTOR
Beschreibung: 0041 URGENTNI LITOTRIPTOR
Interne Kennung: 528613
Los: LOT-0042
Titel: 0042 UVAJALO ZA STENTE, ENDOPROTEZE
Beschreibung: 0042 UVAJALO ZA STENTE, ENDOPROTEZE
Interne Kennung: 528614
Los: LOT-0043
Titel: 0043 FTRD GASTRO
Beschreibung: 0043 FTRD GASTRO
Interne Kennung: 528615
Los: LOT-0044
Titel: 0044 UVAJALO ZA ENDOPROTEZE 8,5F
Beschreibung: 0044 UVAJALO ZA ENDOPROTEZE 8,5F
Interne Kennung: 528616
Los: LOT-0045
Titel: 0045 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA HOLANGIOSKOP CHF-B290
Beschreibung: 0045 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA HOLANGIOSKOP CHF-B29
Interne Kennung: 528617
Los: LOT-0046
Titel: 0046 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA DUODENOSKOP TJF-Q190V
Beschreibung: 0046 ENDOSKOPSKI MATERIAL ZA DUODENOSKOP TJF-Q190V
Interne Kennung: 528618
Los: LOT-0047
Titel: 0047 GUMB SUKCIJSKI, VODA/ZRAK
Beschreibung: 0047 GUMB SUKCIJSKI, VODA/ZRAK
Interne Kennung: 528619
Los: LOT-0048
Titel: 0048 VODILO ZA PUNKCIJSKI NASTAVEK
Beschreibung: 0048 VODILO ZA PUNKCIJSKI NASTAVEK
Interne Kennung: 528620
Los: LOT-0049
Titel: 0051 MORE - CELL -SAFE VREČKA ZA MORSELIRANJE
Beschreibung: 0051 MORE - CELL -SAFE VREČKA ZA MORSELIRANJE
Interne Kennung: 528621
Los: LOT-0050
Titel: 0052 LIGACIJSKA ZANKA ENDOLOOP
Beschreibung: 0052 LIGACIJSKA ZANKA ENDOLOOP
Interne Kennung: 528622
Los: LOT-0051
Titel: 0053 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE ANGULIRANA KONICA
Beschreibung: 0053 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE ANGULIRANA KONICA
Interne Kennung: 528623
Los: LOT-0052
Titel: 0054 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE RAVNA KONICA
Beschreibung: 0054 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE RAVNA KONICA
Interne Kennung: 528624
Los: LOT-0053
Titel: 0055 POKROV ZA VODNI ZBIRALNIK MAJ-901, 902
Beschreibung: 0055 POKROV ZA VODNI ZBIRALNIK MAJ-901, 902
Interne Kennung: 528625
Los: LOT-0054
Titel: 0056 POVEZOVALNA CEV, BAKTERIJSKI FILTER ZA KV-6
Beschreibung: 0056 POVEZOVALNA CEV, BAKTERIJSKI FILTER ZA KV-6
Interne Kennung: 528626
Los: LOT-0055
Titel: 0057 VODNI ZBIRALNIK
Beschreibung: 0057 VODNI ZBIRALNIK
Interne Kennung: 528627
Los: LOT-0056
Titel: 0058 POSODA ZA VODO BREZ CO2, S CO2
Beschreibung: 0058 POSODA ZA VODO BREZ CO2, S CO2
Interne Kennung: 528628
Los: LOT-0057
Titel: 0059 VREČKA EM 10MM POUCH
Beschreibung: 0059 VREČKA EM 10MM POUCH
Interne Kennung: 528629
Los: LOT-0058
Titel: 0060 ŠČETKA ZA ČIŠČENJE EUZ LINEARNA SONDA
Beschreibung: 0060 ŠČETKA ZA ČIŠČENJE EUZ LINEARNA SONDA
Interne Kennung: 528630
Los: LOT-0059
Titel: 0061 ZANKA ZA GINEKOLOGIJO
Beschreibung: 0061 ZANKA ZA GINEKOLOGIJO
Interne Kennung: 528631
Los: LOT-0060
Titel: 0062 ERCP ŽICA ACROBAT
Beschreibung: 0062 ERCP ŽICA ACROBAT
Interne Kennung: 528632
Los: LOT-0061
Titel: 0063 CEV POMOŽNA
Beschreibung: 0063 CEV POMOŽNA
Interne Kennung: 528633
Los: LOT-0062
Titel: 0064 HIDROFILNA ŽICA- KRATKA ERCP
Beschreibung: 0064 HIDROFILNA ŽICA- KRATKA ERCP
Interne Kennung: 528634
Los: LOT-0063
Titel: 0065 BALONSKI KATETER ZA HVPG
Beschreibung: 0065 BALONSKI KATETER ZA HVPG
Interne Kennung: 528635
Los: LOT-0064
Titel: 0066 REZALNIK SET GASTRO
Beschreibung: 0066 REZALNIK SET GASTRO
Interne Kennung: 528636
Los: LOT-0065
Titel: 0067 GUMB SUKCIJSKI, VODA/ZRAK
Beschreibung: 0067 GUMB SUKCIJSKI, VODA/ZRAK
Interne Kennung: 528637
Los: LOT-0066
Titel: 0068 ECHOTIP ULTRA HD ULTRAZVOČNA IGLA ZA DOSTOP
Beschreibung: 0068 ECHOTIP ULTRA HD ULTRAZVOČNA IGLA ZA DOSTOP
Interne Kennung: 528638
Los: LOT-0067
Titel: 0069 FNB EUS IGLA FLEXIBILE, 22G
Beschreibung: 0069 FNB EUS IGLA FLEXIBILE, 22G
Interne Kennung: 528639
Los: LOT-0068
Titel: 0070 HLADNA/VROČA ZANKA
Beschreibung: 0070 HLADNA/VROČA ZANKA
Interne Kennung: 528640
Los: LOT-0069
Titel: 0071 PROTEKTOR/RETRAKTOR
Beschreibung: 0071 PROTEKTOR/RETRAKTOR
Interne Kennung: 528641
Los: LOT-0070
Titel: 0072 DEZINFEKTOR ENDODIS PRO, DETERGENT ENDODET PRO, AKTIVATOR ENDOACT PRO
Beschreibung: 0072 DEZINFEKTOR ENDODIS PRO, DETERGENT ENDODET PRO, AKTIVATOR ENDOACT PRO
Interne Kennung: 528642
Los: LOT-0071
Titel: 0073 KLEŠČICE BIOPSIJSKE OVALNE ZA ENKRATNO UPORABO
Beschreibung: 0073 KLEŠČICE BIOPSIJSKE OVALNE ZA ENKRATNO UPORABO
Interne Kennung: 528643
Los: LOT-0072
Titel: 0074 CEVKA ZA IZPIRANJE ZA UPORABO S ČRPALKO FUJIFILM JW-3 IN GASTRO ALI KOLONOSKOPE
Beschreibung: 0074 CEVKA ZA IZPIRANJE ZA UPORABO S ČRPALKO FUJIFILM JW-3 IN GASTRO ALI KOLONOSKOPE
Interne Kennung: 528644
Los: LOT-0073
Titel: 0075 SONDA ZA ARGON KOLONO
Beschreibung: 0075 SONDA ZA ARGON KOLONO
Interne Kennung: 528645
Los: LOT-0074
Titel: 0076 BALON ZA ANOREKTALNO MANOMETRIJO
Beschreibung: 0076 BALON ZA ANOREKTALNO MANOMETRIJO
Interne Kennung: 528646
Los: LOT-0075
Titel: 0077 CEVKA ZA IZPIRANJE ZA UPORABO S ČRPALKO FUJIFILM JW-3 IN EUZ ENDOSKOPI
Beschreibung: 0077 CEVKA ZA IZPIRANJE ZA UPORABO S ČRPALKO FUJIFILM JW-3 IN EUZ ENDOSKOPI
Interne Kennung: 528647
Los: LOT-0076
Titel: 0078 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE KRATKA UKRIVLJENA KONICA
Beschreibung: 0078 ŽICA ZA ERCP VISIGLIDE KRATKA UKRIVLJENA KONICA
Interne Kennung: 528648
Los: LOT-0077
Titel: 0079 PODVEZA ZA ZAUSTAVLJANJE VARIKOZNIH SPREMEMB
Beschreibung: 0079 PODVEZA ZA ZAUSTAVLJANJE VARIKOZNIH SPREMEMB
Interne Kennung: 528649