658985-2026 - Planung
Niederlande – Straßenbauarbeiten – Marktconsultatie N595 Wittemer Allee
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie N595 Wittemer Allee
Beschreibung: Deze schriftelijke marktconsultatie dient ter voorbereiding op de voorgenomen Europese openbare aanbesteding “N595 Wittemer Allee”. De marktconsultatie is bedoeld om vrijblijvend van gedachten te wisselen over de voorgenomen aanbestedingsstrategie, waarbij Fase 1 direct wordt opgedragen en Fase 2 onderdeel uitmaakt van dezelfde aanbesteding, terwijl de uitvoering daarvan nog onzeker is in tijd en doorgang. De marktconsultatie is in het bijzonder gericht op het verkrijgen van inzicht in de belangstelling van marktpartijen voor deze opzet en in hun visie op de haalbaarheid, de wijze van contracteren, de verdeling van risico’s, de prijs, de uitvoerbaarheid en mogelijke alternatieve manieren van aanbesteden. Tevens dient de input voor interne besluitvorming.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221220 Durchlässe, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232450 Bauarbeiten für Entwässerungsanlagen