659010-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Resortu Obrony Narodowej w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Resortu Obrony Narodowej w 2026 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Resortu Obrony Narodowej w 2026 roku . 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne KennungU/152/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001