2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring openbare ruimte 2027-2030 gemeente Lelystad
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van schouwen en het verwerken van schouwdata in de openbare ruimte. Dit omvat onder andere het monitoren van: • openbaar groen; • straatmeubilair; • vervuiling en zwerfafval; • overige elementen in de openbare ruimte. - 13 reguliere besteksmeetrondes per jaar en 2 beleidsmeetrondes per jaar; - 350 meetlocaties per besteksmeetronde; - 250 meetlocaties per beleidsmeetronde; • verdeling over 5 gebieden; • monitoring op basis van 47 beeldmeetlatten besteksmeting en 71 beeldmeetlatten beleidsmeting. (bijlage met beeldmeetlaten voor de reguliere meetrondes en bijlage met beeldmeetlatten voor de beleidsmeetronde)
Interne Kennung: 3499380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1x 2 jaar verlenging mogelijk