2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kivitelezés EU. KM. 2021-2025. (NYD. 18. VÚNY.)
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az „Országos közúthálózat felújítási munkái 2021–2025 – 6. rész: Nyugat-Dunántúl régió” tárgyú, KB-2021/0000838/006/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján vállalkozási szerződések keretében – 6 (hat) részajánlati körben – összesen 9862,00 méter beavatkozási hosszon burkolatfelújítást magában foglaló kivitelezési munkák elvégzése az ajánlattételi felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező műszaki leírásban foglaltaknak és a rendelkezésre bocsátott terveknek megfelelően. 1. közbeszerzési rész: 7537 j. Borsfa-Lenti összekötő út 24+745 – 26+745 kilométerszelvények közötti szakasza 2. közbeszerzési rész: 7426 j. Lentikápolna-Kerkabarabás összekötő út 4+225 – 5+445 kilométerszelvények közötti szakasza 3. közbeszerzési rész: 7353 j. Zalaszentgrót-Türje összekötő út 4+130 – 5+725 kilométerszelvények közötti szakasza 4. közbeszerzési rész: 7539 j. Dobri-Csömödér összekötő út 5+120 – 7+120 kilométerszelvények közötti szakasza 5. közbeszerzési rész: 7328 j. Sümeg-Zalaegerszeg összekötő út 10+410 – 11+550 kilométerszelvények közötti szakasza 6. közbeszerzési rész: 7416 j. Lenti-Bajánsenye összekötő út 6+800 – 8+600 kilométerszelvények közötti szakasza
Interne Kennung: Kivitelezés EU. KM. 2021-2025. (NYD. 18. VÚNY.)
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 7416 j. Lenti-Bajánsenye összekötő út
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az „Országos közúthálózat felújítási munkái 2021–2025 – 6. rész: Nyugat-Dunántúl régió” tárgyú, KB-2021/0000838/006/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján vállalkozási szerződés keretében a 7416 j. Lenti-Bajánsenye összekötő út 6+800 – 8+600 kilométerszelvényei között – összesen 1957,00 méter beavatkozási hosszon – burkolatfelújítást magában foglaló kivitelezési munkák elvégzése az egyéb közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban foglaltaknak és a rendelkezésre bocsátott terveknek megfelelően az alábbi főbb mennyiségi adatok szerint: Tétel szám Megnevezés Egység Mennyiség 10 ÁLTALÁNOS KÖLTSÉGEK 10-20 Megvalósulási terv elkészítése fő- és mellékút km 1,957 10-26 Ideiglenes forgalomterelés építés, bontás (fő és mellékút) km 1,957 10-33 Ideiglenes forgalomterelési terv elkészítése mellékút km 1,957 30 ÚTÉPÍTÉS 31 ELŐKÉSZÍTŐ MUNKÁK 31-1 Terület előkészítés 31-110 Terület tisztítások 31-122 Humuszleszedés depóniába 1-5 km-ig mozgatva m3 1455,00 31-2 Bontási munkák 31-210 Építmények bontása 31-225 Beton útburkolatok bontása m3 15,00 31-226 Betonburkolatok felső rétegének lemarása, hideg eljárás m3 1,00 31-220 Útburkolatok bontása 31-221 Aszfalt útburkolatok táblás bontása m2 2727,00 31-230 Aszfalt útburkolatok profil marása 31-232 Aszfaltburkolat profilba marása vastagság>20mm m3 20,00 31-250 Útalapok bontása 31-253 Szórt és makadám útalapok bontása m3 916,00 31-260 Bontás kis felületen 31-261 Burkolatszél vágás m 3566,00 32 FÖLDMUNKÁK 32-0 Egyéb földmunkák 32-001 Padka nyesése 10 cm vastagságig, elszállítással m3 362,00 32-1 Altalaj 32-101 Alkalmatlan altalajok kitermelés, elszállítása talajcserével m3 723,00 32-102 Altalaj tömörítése töltés alatt m2 7167,00 32-103 Meglévő árok feltöltése szemcsés anyagból (megfelelő földmű anyag) m3 333,00 32-6 Földműszerkezet bevágás 32-612 Bevágás kiszélesítése, árokprofil kialakítása m3 487,00 32-7 Földmű felső rész 32-716 Földmű felső rész készítése M90-ból m3 1807,00 33 Burkolat alapok 33-0 Burkolat alapok ( kötőanyag nélküli) 33-001 M22 jelű kötőanyag nélküli burkolatalap m3 173,00 33-005 M90 jelű kötőanyag nélküli burkolatalap m3 689,00 34 ÚTBURKOLATOK 34-1 Aszfalt alapréteg 34-131 AC-22 kötő (F) B 50/70 m3 206,00 34-4 Kötőrétegek 34-431 AC-16 kötő (F) B 50/70 m3 562,00 34-5 Kopórétegek 34-50 Egyéb kopórétegek 34-503 Modifikált bitumenes tömítőszalag beépítése m 1845,00 34-51 Aszfalt kopórétegek 34-522 AC-11 kopó (F) B 50/70 m3 459,00 36 EGYÉB ÚTÉPÍTÉSI MUNKÁK 36-596 Bontott útpályaszerkezet aprózása/törése és helyszíni visszaépítése talajcserés helyeken m3 723,00 37 BEFEJEZŐ MUNKÁK 37-111 Padka és/vagy elválasztósáv humuszolása m3 369,00 37-114 Padka készítés M22 anyagból m3 1001,00 37-210 Rézsű képzés m2 13035,00 37-315 Humuszterítés rézsűs felületen ( 10 cm ) m2 13035,00 37-412 Földmű védelme fűmagvetéssel rézsűs felületen m2 13035,00 37-529 Burkolat nélküli kapubehajtók, teleklehajtók építése helyszíni bontott-, tört anyagból, szórt stabilizációval m3 4,00 40 VÍZÉPÍTÉS 41 BONTÁSI MUNKÁK 41-215 Átereszek bontása 41-217 Csőáteresz bontása NA 40 cm m 14,00 41-218 Csőáteresz bontása NA 50 cm m 31,00 42 ÁRKOK ÉS FOLYÓKÁK 42-153 Árokburkolaás előregyártott vasalatlan árokburkoló elemekkel fenékszélesség 20-40cm fm 42,00 43 ÁTERESZEK 43-111 Csőáteresz építése NA 40-60 cm vasbetonból m 52,00 43-732 Áteresz elő- ill. utófej építése m3 4,00 70 FORGALOMTECHNIKA 71 BONTÁSOK 71 BONTÁSOK 71-110 KRESZ táblák bontása db 9,00 71-120 KRESZ tábla oszlop bontása db 9,00 73 FÜGGŐLEGES JELZÉSEK 73-100 Új KRESZ-táblák elhelyezése db 6,00 73-102 Új KM táblák elhelyezése db 2,00 73-150 Új KRESZ-tábla-oszlop elhelyezése Ø 76 5 m-ig db 6,00 73-720 Egykarú konzol elhelyezése to 2,00 74 VÍZSZINTES JELZÉSEK 74-101 Burkolati jelek gépi festéssel sárga színben (oldószeres jelek) m2 9,00 74-150 Burkolati jelek gépi festéssel fehér színben (tartós jelek) m2 140,00 74-151 Burkolati jelek gépi festéssel sárga színben (tartós jelek) m2 8,00 74-250 Burkolati jelek kézi festéssel fehér színben (tartós jelek) m2 12,00 75 EGYÉB FORGALOMTECHNIKA 75-722 Napelemes sárga villogó kiépítése (LED fényforrású, 5 elemes) db 2,00 76 ÚTTARTOZÉKOK 76-110 Útszélesség jelző oszlop db 74,00 76-111 Kék matricás útszélesség jelző oszlop db 4,00 Az építési beruházás NEM engedélyköteles. Az építési beruházás jellegét és teljes mennyiségét, illetve az igények és követelmények részletes meghatározását a kiadott műszaki leírás és az árazandó költségvetés tartalmazza. A szerződés tárgya által indokolt vagy jogszabályban meghatározott esetek kivételével a műszaki leírás nem hivatkozhat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, ha az egyes gazdasági szereplők vagy termékek előnyben részesítéséhez vagy kiszorításához vezetne. Az ilyen hivatkozás csak kivételes esetekben engedhető meg, ha nem lehetséges a szerződés tárgyának a 321/2015 (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell szerepeltetni. Ajánlatkérő a Kbt. 57. § (1) bekezdésének eleget tevő, a felhívást kiegészítő egyéb közbeszerzési dokumentumokat készít. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a közbeszerzési dokumentumok fogalmi köre alatt a felhívást, valamint az egyéb közbeszerzési dokumentumokat érti együttvéve. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokat korlátlanul, teljeskörűen, közvetlenül és díjmentesen, elektronikusan az EKR-en keresztül bocsátja rendelkezésre.
Interne Kennung: Kivitelezés EU. KM. 2021-2025. (NYD. 18. VÚNY.)/6