See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz„ Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
Beschreibung: Część IX – obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz udzieleniu Jednostkowych Małych Pożyczek Inwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” z Wkładu Funduszu Funduszy wniesionego do Instrumentu Finansowego przez Zamawiającego w łącznej wysokości 4 000 000 PLN, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 % wartości Jednostkowych Pożyczek). Co najmniej 40 % limitu pożyczki inwestycyjnej powinno zostać wypłacone na rzecz ostatecznych odbiorców przed upływem połowy okresu budowy portfela.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen