See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gmin Korzenna i Łososina Dolna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objęte jest zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gmin Korzenna i Łososina Dolna z podziałem na 6 części, w następujących frakcjach: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, zgromadzonych w workach, wystawionych na trasach odbioru w ilości ok. 1950,00 Mg; b) segregowanych odpady komunalne, w ilości ok. 1964,44 Mg gromadzonych w odpowiednio oznakowanych workach, wystawionych na trasie odbioru oraz w miejscach do tego specjalnie wyznaczonych i podzielonych na frakcje: - papier; - szkło; - tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale - meble i inne odpady wielkogabarytowe - zużyte opony - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - popioły i żużle - odpady remontowe i budowlane - odpady ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów - inne odpady Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny w załączniku nr 9 do SWZ
Interne Kennung: IFS.271.48.2025.SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: 1.Zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01w ilości około 1950 Mg (w tym 1200 Mg Gmina Korzenna, 750 Mg Gmina Łososina Dolna); 2. odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach (popiół) o kodzie 20 03 99 w ilości około 13 Mg (w tym 3 Mg Gmina Korzenna, 10 Mg Gmina Łososina Dolna); 3. Odpady budowlane i rozbiórkowe o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 01, 17 04 02, 17 04 03, 17 04 04, 17 04 05, 17 04 06, 17 04 07, 17 04 11, 17 05 08, 17 06 04, 17 09 04 ex 20 03 99 gromadzone (przekazywane) luzem; w ilości około 65 Mg (w tym 10 Mg Gmina Korzenna, 55 Mg Gmina Łososina Dolna) 4. Odpady ulegające biodegradacji ze szczególnych uwzględnieniem bioodpadów (kod 20 01 08) - odpady biodegradowalne wytworzone w budynku w ilości około 33 Mg ( w tym 3 Mg Gmina Korzenna i 30 Mg Gmina Łososina Dolna) 5. Odpady zielone (kod 20 02 01, 20 03 02) w ilości około 92 Mg (w tym 22 Mg Gmina Korzenna, 70 Mg Gmina Łososina Dolna)
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Odpady z papieru i tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury (Kod 20 01 01, 15 01 01), w ilości około 100 Mg ( w tym 30 Mg Gmina Korzenna, 70 Mg Gmina Łososina Dolna)
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Odpady metali w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe (kody 20 01 39, 15 01 02, 15 01 06, 15 01 05, 15 01 04, 20 01 40) w ilości około 570 Mg (w tym 290 Mg Gmina Korzenna, 280 Mg Gmina Łososina Dolna)
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Opakowania ze szkła o kodzie 15 01 07 w ilości około 470 Mg (w tym 220 Mg Gmina Korzenna, 250 Mg Gmina Łososina Dolna)
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: 1.odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w ilości około 470 Mg ( w tym 170 Mg Gmina Korzenna, 300 Mg Gmina Łososina Dolna) 2. Zużyte opony o kodzie 16 01 03 gromadzone (przekazywane) luzem – w ilości około 80 Mg ( w tym 45 Mg Gmina Korzenna, 35 Mg Gmina Łososina Dolna); 3. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny o kodach 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 23* gromadzone (przekazywane) luzem w ilości około 28 Mg (w tym 18 Mg Gmina Korzenna, 10 Mg Gmina Łososina Dolna) 4. Tekstylia o kodzie 20 01 11*(odzież, obrusy, firany) w ilości około 18 Mg (w tym 8 Mg Gmina Korzenna, 10 Mg Gmina Łososina Dolna) 5. Odzież o kodzie 20 01 10 w ilości około 8 Mg (Gmina Korzenna).
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: 1) Leki cytotoksyczne i cytostatyczne o kodzie 20 01 31 * w ilości 0,04 Mg (w tym 0,02 Mg Gmina Korzenna, 0,02 Mg Gmina Łososina Dolna); 2) Leki inne niż wymienione w 20 01 31* o kodzie 20 01 32 w ilości 0,20 Mg (w tym 0,10 Mg Gmina Korzenna, 0,10 Mg Gmina Łososina Dolna); 3) Odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwach domowych( tj. chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne) o kodach: 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 17*, 20 01 19*, 20,01 27*,20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 80, 20 01 25*, w ilości około 17 Mg ( w tym 10 Mg Gmina Korzenna, 7 Mg Gmina Łososina Dolna). 4) Lampy fluorescencyjne o kodzie 20 01 21 w ilości około 0,2 Mg (w tym 0,1 Mg Gmina Korzenna; 0,1 Mg Gmina Łososina Dolna).