659090-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu, zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: 1.1. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-01 Nazwa zadania: Zadanie 1: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 204b Leśnictwa Pustków Lokalizacja: - Leśnictwo Pustków; adres leśny 03-04-2-10-204-b - Powiat: Dębicki; Gmina Dębica; obręb ewid. Paszczyna-Kochanówka; numer działki 2913 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.2. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-03 Nazwa zadania: Zadanie 2: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 144g Leśnictwa Wałki; Lokalizacja: - Leśnictwo Wałki; adres leśny 03-04-2-09-144-g - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Żdżary; numer działki 1841 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody, - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.3. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-05 Nazwa zadania: Zadanie 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. w oddz. 126c Leśnictwa Wałki Lokalizacja: - Leśnictwo Wałki; adres leśny 03-04-2-09-126-c - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Żdżary; numer działki Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.4. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-07 Nazwa zadania: Zadanie 4: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 97 b Leśnictwa Jawornik; Lokalizacja: - Leśnictwo Jawornik; adres leśny 03-04-2-08-97-b - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Jaźwiny; numer działki 1307 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.5. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-08 Nazwa zadania: Zadanie 5: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 88l Leśnictwa Jawornik Lokalizacja: - Leśnictwo Jawornik; adres leśny 03-04-2-08-88-l - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Jaźwiny; numer działki 1295 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.6. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-10 Nazwa zadania: Zadanie 6: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 170c Leśnictwa Machowa; Lokalizacja: - Leśnictwo Machowa; adres leśny 03-04-2-07-170-c - Powiat: Dębicki; Gmina Pilzno; obręb ewid. Podlesie Machowskie, numer działki 979 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.7. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-12 Nazwa zadania: Zadanie 7: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 66a Leśnictwa Machowa Lokalizacja: - Leśnictwo Machowa; adres leśny 03-04-2-07-66-a - Powiat: Dębicki; Gmina Pilzno; obręb ewid. Machowa; numer działki 1090 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.8. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-13 Nazwa zadania: Zadanie 8: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 10a Leśnictwa Chotowa Lokalizacja: - Leśnictwo Chotowa; adres leśny 03-04-2-06-10-a - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Głowaczowa; numer działki 1063 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.9. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-5.1-14 Nazwa zadania: Zadanie 9: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa punktu czerpania wody w oddz. 24a Leśnictwa Chotowa Lokalizacja: - Leśnictwo Chotowa; adres leśny 03-04-2-06-24-a - Powiat: Dębicki; Gmina Czarna; obręb ewid. Golemki; numer działki 602 Opis: - Budowa ogrodzonego zbiornika przeciwpożarowego konstrukcji betonowej o pojemności 50m3 wody; - budowa punktu czerpania wody z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1.2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2.1.2. projekt wykonawczy 1.2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 1.2.2.1. Kosztorys inwestorski, 1.2.2.2. Przedmiar robót, 1.2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.2.4. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001