See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 1 и Котлоагрегат 2
Beschreibung: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 1 и Котлоагрегат 2, по две обособени позиции: I-ва обособена позиция – Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 1; II-ра обособена позиция – Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 2, съгласно зададени в документацията на поръчката обем дейности, технически условия за изпълнение на ремонта и основни изисквания при приемане след ремонта. Свързани процедури: https://app.eop.bg/today/260057
Vorherige Bekanntmachung: 049268-2026
Interne Kennung: 589648
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 1
Beschreibung: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 1, съгласно зададени в документацията на поръчката обем дейности, технически условия за изпълнение на ремонта и основни изисквания при приемане след ремонта.
Interne Kennung: 589684
Los: LOT-0002
Titel: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 2
Beschreibung: Среден ремонт на арматура и тръбопроводи на Котлоагрегат 2, съгласно зададени в документацията на поръчката обем дейности, технически условия за изпълнение на ремонта и основни изисквания при приемане след ремонта.
Interne Kennung: 589688