659108-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Hygienepapier – Higiéniai papírok beszerzése a PTE részére
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Higiéniai papírok beszerzése a PTE részére
Beschreibung: Higiéniai papírok beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére 3 ajánlati részben az alábbiak szerint: 1. ajánlati rész: Toalettpapír 1.1. Lapra hajtogatott wc papír T3 - 80 550 lap 1.2. Wc papír háztartási 2 rétegű - 356 633 méter 1.3. Wc papír MINI 2 rétegű - 998 985 méter 1.4. Wc papír MIDI 2 rétegű - 342 380 méter 1.5. Wc papír MAXI 2 rétegű - 150 080 méter 1.6. Wc papír MINI 3 rétegű - 60 940 méter 2. ajánlati rész: Papírtörlő 2.1. V hajtogatott papírtörlő - 5 002 500 lap 2.2. V hajtogatott újrahasznosított papírtörlő - 272 300 lap 2.3. Háztartási papírtörlő - 5967 lap 2.4. Hengeres papírtörlő MIDI - 92 333 méter 2.5. Hengeres papírtörlő MINI - 82 220 méter 2.6. Ipari kéztörlő - 8240 méter 3. ajánlati rész: Orvosi lepedők 3.1. Orvosi lepedő 50 cm-es - 27 050 méter 3.2. Orvosi lepedő 60 cm-es - 36 892 méter 3.3. Orvosi lepedő 60 cm-es PE bevonatos - 2 550 méter A fentiekben meghatározott mennyiségek becsült havi mennyiségek, amelyek kizárólag tájékoztató jelleggel kerültek megadásra. Ajánlatkérő a keretszerződést keretösszegre köti, ezért a ténylegesen megrendelt mennyiségek a becsült havi mennyiségektől eltérhetnek. Ajánlatkérő előírja, hogy a nyertes ajánlattevő a Szerződés megkötését megelőzően, legkésőbb a szerződéskötésre kitűzött időpontig, a Szerződés megkötésének feltételeként valamennyi megajánlott termékből mintaterméket mutasson be. A mintatermék célja a nyertes ajánlatban megajánlott termék rögzítése referenciamintaként, valamint annak biztosítása, hogy a szerződés teljesítése során szállított termékek a jóváhagyott referenciamintával ellenőrizhetők és összehasonlíthatók legyenek. Ajánlatkérő előírja továbbá, hogy a szerződés időtartama alatt szállított termékek csomagolásának raklappal együtt mért teljes magassága nem haladhatja meg a 190 cm-t. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 9. § b) pontja alapján az ajánlattevő által a szerződés keretében az ajánlatkérő részére biztosítandó egészségügyi és háztartási papírtermékeknek, illetve háztartáshigiéniai papíroknak legalább 90%-a I. típusú ökocímkével kell rendelkeznie. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az I. típusú ökocímkére vonatkozó követelményeknek való megfelelés igazolása és ellenőrzése során a Kbt. 59. § (3) bekezdésében foglaltakra figyelemmel jár el. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy az adagolók beszerzése nem képezi a tárgyi közbeszerzési eljárás részét. Ajánlatkérő előírja, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltaknak megfelelően, amennyiben a közbeszerzési dokumentumok meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, úgy az ilyen hivatkozások mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR001087442026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toalett papír
Beschreibung: 1. ajánlati rész: Toalettpapír 1.1. Lapra hajtogatott wc papír T3 - 80 550 lap 1.2. Wc papír háztartási 2 rétegű - 356 633 méter 1.3. Wc papír MINI 2 rétegű - 998 985 méter 1.4. Wc papír MIDI 2 rétegű - 342 380 méter 1.5. Wc papír MAXI 2 rétegű - 150 080 méter 1.6. Wc papír MINI 3 rétegű - 60 940 méter A fentiekben meghatározott mennyiségek becsült havi mennyiségek, amelyek kizárólag tájékoztató jelleggel kerültek megadásra. Ajánlatkérő a keretszerződést keretösszegre köti, ezért a ténylegesen megrendelt mennyiségek a becsült havi mennyiségektől eltérhetnek. A szerződés keretösszege: nettó 138 044 016 Ft / 24 hónap. Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő előírja, hogy a nyertes ajánlattevő a Szerződés megkötését megelőzően, legkésőbb a szerződéskötésre kitűzött időpontig, a Szerződés megkötésének feltételeként valamennyi megajánlott termékből mintaterméket mutasson be. A mintatermék célja a nyertes ajánlatban megajánlott termék rögzítése referenciamintaként, valamint annak biztosítása, hogy a szerződés teljesítése során szállított termékek a jóváhagyott referenciamintával ellenőrizhetők és összehasonlíthatók legyenek. Ajánlatkérő előírja továbbá, hogy a szerződés időtartama alatt szállított termékek csomagolásának raklappal együtt mért teljes magassága nem haladhatja meg a 190 cm-t. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 9. § b) pontja alapján az ajánlattevő által a szerződés keretében az ajánlatkérő részére biztosítandó egészségügyi és háztartási papírtermékeknek, illetve háztartáshigiéniai papíroknak legalább 90%-a I. típusú ökocímkével kell rendelkeznie. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az I. típusú ökocímkére vonatkozó követelményeknek való megfelelés igazolása és ellenőrzése során a Kbt. 59. § (3) bekezdésében foglaltakra figyelemmel jár el. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy az adagolók beszerzése nem képezi a tárgyi közbeszerzési eljárás részét. Ajánlatkérő előírja, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltaknak megfelelően, amennyiben a közbeszerzési dokumentumok meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, úgy az ilyen hivatkozások mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR001087442026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Los: LOT-0002
Titel: Papírtörlő
Beschreibung: 2. ajánlati rész: Papírtörlő 2.1. V hajtogatott papírtörlő - 5 002 500 lap 2.2. V hajtogatott újrahasznosított papírtörlő - 272 300 lap 2.3. Háztartási papírtörlő - 5967 lap 2.4. Hengeres papírtörlő MIDI - 92 333 méter 2.5. Hengeres papírtörlő MINI - 82 220 méter 2.6. Ipari kéztörlő - 8240 méter A fentiekben meghatározott mennyiségek becsült havi mennyiségek, amelyek kizárólag tájékoztató jelleggel kerültek megadásra. Ajánlatkérő a keretszerződést keretösszegre köti, ezért a ténylegesen megrendelt mennyiségek a becsült havi mennyiségektől eltérhetnek. A szerződés keretösszege: nettó 347 040 200 Ft / 24 hónap. Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő előírja, hogy a nyertes ajánlattevő a Szerződés megkötését megelőzően, legkésőbb a szerződéskötésre kitűzött időpontig, a Szerződés megkötésének feltételeként valamennyi megajánlott termékből mintaterméket mutasson be. A mintatermék célja a nyertes ajánlatban megajánlott termék rögzítése referenciamintaként, valamint annak biztosítása, hogy a szerződés teljesítése során szállított termékek a jóváhagyott referenciamintával ellenőrizhetők és összehasonlíthatók legyenek. Ajánlatkérő előírja továbbá, hogy a szerződés időtartama alatt szállított termékek csomagolásának raklappal együtt mért teljes magassága nem haladhatja meg a 190 cm-t. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 9. § b) pontja alapján az ajánlattevő által a szerződés keretében az ajánlatkérő részére biztosítandó egészségügyi és háztartási papírtermékeknek, illetve háztartáshigiéniai papíroknak legalább 90%-a I. típusú ökocímkével kell rendelkeznie. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az I. típusú ökocímkére vonatkozó követelményeknek való megfelelés igazolása és ellenőrzése során a Kbt. 59. § (3) bekezdésében foglaltakra figyelemmel jár el. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy az adagolók beszerzése nem képezi a tárgyi közbeszerzési eljárás részét. Ajánlatkérő előírja, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltaknak megfelelően, amennyiben a közbeszerzési dokumentumok meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, úgy az ilyen hivatkozások mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR001087442026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0003
Titel: Orvosi lepedő
Beschreibung: 3. ajánlati rész: Orvosi lepedők 3.1. Orvosi lepedő 50 cm-es - 27 050 méter 3.2. Orvosi lepedő 60 cm-es - 36 892 méter 3.3. Orvosi lepedő 60 cm-es PE bevonatos - 2 550 méter A fentiekben meghatározott mennyiségek becsült havi mennyiségek, amelyek kizárólag tájékoztató jelleggel kerültek megadásra. Ajánlatkérő a keretszerződést keretösszegre köti, ezért a ténylegesen megrendelt mennyiségek a becsült havi mennyiségektől eltérhetnek. A szerződés keretösszege: nettó 34 976 506 Ft / 24 hónap. Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő előírja, hogy a nyertes ajánlattevő a Szerződés megkötését megelőzően, legkésőbb a szerződéskötésre kitűzött időpontig, a Szerződés megkötésének feltételeként valamennyi megajánlott termékből mintaterméket mutasson be. A mintatermék célja a nyertes ajánlatban megajánlott termék rögzítése referenciamintaként, valamint annak biztosítása, hogy a szerződés teljesítése során szállított termékek a jóváhagyott referenciamintával ellenőrizhetők és összehasonlíthatók legyenek. Ajánlatkérő előírja továbbá, hogy a szerződés időtartama alatt szállított termékek csomagolásának raklappal együtt mért teljes magassága nem haladhatja meg a 190 cm-t. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 9. § b) pontja alapján az ajánlattevő által a szerződés keretében az ajánlatkérő részére biztosítandó egészségügyi és háztartási papírtermékeknek, illetve háztartáshigiéniai papíroknak legalább 90%-a I. típusú ökocímkével kell rendelkeznie. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az I. típusú ökocímkére vonatkozó követelményeknek való megfelelés igazolása és ellenőrzése során a Kbt. 59. § (3) bekezdésében foglaltakra figyelemmel jár el. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy az adagolók beszerzése nem képezi a tárgyi közbeszerzési eljárás részét. Ajánlatkérő előírja, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltaknak megfelelően, amennyiben a közbeszerzési dokumentumok meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, úgy az ilyen hivatkozások mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR001087442026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel