659113-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten – Modernizácia učební a športoviska na stredných školách v TTSK okres Hlohovec: Prístavba/novostavba pavilónu ateliérov – Spojená škola Hlohovec
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia učební a športoviska na stredných školách v TTSK okres Hlohovec: Prístavba/novostavba pavilónu ateliérov – Spojená škola Hlohovec
Beschreibung: Predmetom zákazky je je kompletné zabezpečenie stavebných prác na stavbe „Prístavba/novostavba pavilónu ateliérov – Spojená škola Hlohovec“, ktorá pozostáva z troch stavebných objektov SO.01 – Pavilón ateliérov SOŠ (jednoduchá jednopodlažná stavba, ktorú je alternatívne možné rozdeliť prostredníctvom ľahkých vnútorných deliacich stien na dva priestory – ateliéry); SO.02 – Úprava átria pavilónu B (ide o stavebnú úpravu existujúcej asfaltobetónovej plochy, ktorá sa odstráni a po osadení hlavnej stavby SO.01 transformuje do uzavretej plochy átria bezbariérovým spôsobom); SO.03 – Dočasný vjazd (pre realizáciu stavby nie je možné využívať existujúce spevnené prístupové plochy, preto je navrhovaný dočasný vjazd spolu so spätnou úpravou osadením dvojkrídlovej brány), a to v rozsahu projektovej dokumentácie vrátane výkazu výmer a ďalších podkladov definovaných v časti B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 05896/2026/OVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
5. Los
Los: LOT-0001