2. Verfahren
Verfahren
Titel: 11757 - Dilution fridge
Beschreibung: QuTech is een interfacultair instituut aan de Technische Universiteit Delft. De missie van QuTech is het verkennen en ontwikkelen van quantumtechnologieën, met name hardware en software voor quantum computing en quantum internettoepassingen. Dit contract beoogt de aanschaf van een verdunningskoelkast voor een nieuw experimenteel lab. Het onderzoek van dit lab richt zich op spin-fotoninterfaces voor quantumnetwerken en -computertoepassingen. Het primaire doel is de aanschaf van een robuust en betrouwbaar systeem dat onderzoeksmonsters kan koelen tot millikelvintemperaturen en tegelijkertijd een regelbaar magnetisch veld, elektrische verbindingen en optische toegang biedt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000