659167-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 900.000,00 zł przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań ”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 900.000,00 zł przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań ”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 900.000,00 zł przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań” 2.Wykonawca udzieli Zamawiającemu w 2026 roku kredytu w walucie polskiej w kwocie do 3.900.000,00 zł (słownie: trzy miliony dziewięćset tysięcy złotych) na warunkach określonych w umowie. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na spłatę wcześniej zaciągniętego zobowiązania z tytułu zaciągniętego kredytu w kwocie 3 900.000,00 zł. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 8 do SWZ), oraz zaświadczenia i powołania, informacja o zadłużeniu Gminy Zakliczyn oraz udzielonych poręczeniach i gwarancjach, sprawozdanie opisowe z wykonania budżetu za rok 2025, informacja o mieniu komunalnym za rok 2025, opinia RIO o możliwości spłaty kredytu, która zostanie dołączona do dokumentów przetargowych z dniem otrzymania od organu opiniującego, stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załączniki nr 3-6 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 900.000,00 zł przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań” 2. Wykonawca udzieli Zamawiającemu w 2026 roku kredytu w walucie polskiej w kwocie do 3.900.000,00 zł (słownie: trzy miliony dziewięćset tysięcy złotych) na warunkach określonych w umowie. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na spłatę wcześniej zaciągniętego zobowiązania z tytułu zaciągniętego kredytu w kwocie 3 900.000,00 zł.
Interne Kennung: UM-III.271.ZP.20.2026