See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” w ramach projektu „Wsparcie rynku pracy przez Fundusz Funduszy Województwa Świętokrzyskiego” cz. IV
Beschreibung: Część IV obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na utworzeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym w kwocie 2 000 000,00 zł, uzupełnionej o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 409 638,56 zł), którego środki przeznaczone zostaną na założenie co najmniej 30 działalności gospodarczych, w wyniku których powstanie minimum 33 miejsc pracy. Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej 40%.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001