2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gradnja po pogodbenih določilih FIDIC (rdeča knjiga) za projekt »Sanacija škode ob Ljubnici, Krumpahu in Žepu po poplavah avgusta 2023«
Beschreibung: Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43004-16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576275