2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór” sp. z o.o. w Nowym Dworze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: IN.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór” sp. z o.o. w Nowym Dworze. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności odbiór i transport odpadów: 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 99 BIO Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (bio) ex 20 01 99 Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach – popioły z palenisk domowych 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury 15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe 20 01 23* Urządzenia zawierające freony 20 01 35* Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne elektronicznie inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23, 20 01 35 15 01 07 Opakowania ze szkła 16 01 03 Zużyte opony 20 01 10 Odzież 20 01 11 Tekstylia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen