2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków myjąco-dezynfekujących przeznaczonych do myjni- dezynfektorów Matachana na potrzeby Centralnej Sterylizacji USK-2 PUM w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjąco-dezynfekujących przeznaczonych do myjni- dezynfektorów Matachana na potrzeby Centralnej Sterylizacji USK-2 PUM w Szczecinie. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące środków myjąco-dezynfekujących, zwanych dalej wyrobami zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 2. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych , które były wprowadzone do obrotu zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami 3. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia wszystkich oferowanych wyrobów wynosił minimum 12 miesięcy, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. 4. Ilości asortymentu podane w formularzu cen jednostkowych mają charakter orientacyjny i Zamawiający ma prawo zamówić ich mniejsze ilości, z tym, że nie mniej niż 60% wartości umowy/zadania. W takiej sytuacji Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia. 5. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 6. Zamówienie składa się z 1 zadania, którego szczegółowy opis został zawarty w zał. nr 2 FCJ. Zamówienie nie może zostać podzielone na części gdyż wszystkie wymagane wyroby: płyn myjący, dezynfekujący i neutralizujący muszą stanowić kompatybilną całość. Brak możliwości użytkowania różnych płynów ze względu na ryzyko nieskutecznego procesu mycia i dezynfekcji. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZP.220.118.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa środków myjąco-dezynfekujących przeznaczonych do myjni- dezynfektorów Matachana na potrzeby Centralnej Sterylizacji
Interne Kennung: zadanie 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.220.118.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: zadanie 1