659227-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Medizinische Hilfsmittel – Woningaanpassingen Wmo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Woningaanpassingen Wmo
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, installeren, onderhouden en verwijderen van Wmo‑woningaanpassingen voor inwoners van de gemeente Westland, zodat zij hun woning normaal kunnen gebruiken en zo lang mogelijk zelfstandig kunnen wonen. De gemeente sluit hiervoor één raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Levering en uitvoering Wmo‑woningaanpassingen: jaarlijkse uitvoering van diverse woningaanpassingen (o.a. badkamer-, keuken-, toegankelijkheidsvoorzieningen, deurautomaten en plafondliften). Zie paragraaf 3.5 in het aanbestedingsdocument voor de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: D2026-06667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, installeren, onderhouden en verwijderen van Wmo‑woningaanpassingen voor inwoners van de gemeente Westland, zodat zij hun woning normaal kunnen gebruiken en zo lang mogelijk zelfstandig kunnen wonen. De gemeente sluit hiervoor één raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Levering en uitvoering Wmo‑woningaanpassingen: jaarlijkse uitvoering van diverse woningaanpassingen (o.a. badkamer-, keuken-, toegankelijkheidsvoorzieningen, deurautomaten en plafondliften). Zie paragraaf 3.5 in het aanbestedingsdocument voor de omvang van de opdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst vangt aan op 1 februari 2027 en eindigt op 31 januari 2030. Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De verlenging dient drie (3) maanden voor het verstrijken van de Raamovereenkomst schriftelijk te worden overeengekomen.
659227-2026 - Competition
Netherlands – Medical aids – Woningaanpassingen Wmo
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Woningaanpassingen Wmo
Internal identifier: D2026-06667
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: