See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posredovanje začasne delovne sile
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izbira delodajalca, ki bo naročniku posredoval in zagotavljal delovno silo za izvajanje različnih del, predvidoma za naslednje delavce: komunalni delavec I, smetar, strojnik voznik komunalnih vozil, voznik komunalnih vozil, vzdrževalec-upravljavec objektov, cestni delavec, delavec v zbirnem centru I, gradbeni delavec, monter vodovodnih naprav, pogrebnik II, operativni delavec, skrbnik objektov, mehanik voznik, upravljavec zbirnega centra, odčitovalec vodomerov, elektro vzdrževalec, strojni vzdrževalec, komunalni nadzornik, vrtnar za obdobje 36 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576177