2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava ekstra lakog loživog ulja za grijanje osnovnih i srednjih škola kojima je osnivač Vukovarsko-srijemska županija
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka ekstra lakog loživog ulja za grijanje osnovnih škola kojima je osnivač Vukovarsko-srijemska županija.
Interne Kennung: NVV-26-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0000
659298-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NVV-26-11
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
5. Lot
Lot: LOT-0000