See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronický prístup k leteckým navigačným mapám a údajom letísk s celosvetovým pokrytím
Beschreibung: Predmetom zákazky je prístup a poskytovanie elektronických leteckých navigačných máp s celosvetovým mapovým pokrytím s pravidelnou aktualizáciou, ktoré spočívajú v sprístupnení aplikácie v rámci webového rozhrania alebo terminálového rozhrania a poskytnutí všetkých potrebných prístupových údajov Verejný obstarávateľ požaduje prístup k mapám pre 5 letúnov, ktoré prevádzkuje LÚ MV SR a ktoré potenciálne v budúcnosti môže obstarať. Služby sa vyžadujú za účelom zabezpečenia plánovania a vykonania letov, efektívneho navigovania po letových tratiach vo vzdušnom priestore a poskytovania aktuálnych letových informácií potrebných pre vykonanie letu, t. j. aktualizácia navigačných databáz a údajov zmenovej služby pre pevné a mobilné zariadenia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22114300 Kartografische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48120000 Softwarepaket für die Flugsteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 77953