2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Miechucino
Beschreibung: Zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Miechucino. 3. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załączniku A do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Miechucino
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje realizacji zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy.