659323-2026 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Widawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Widawa
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, b) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, c) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Widawie, przy ul. Kiełczygłowskiej oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, d) objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Szczegółowo opisano w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: RIK.271.14.2026.DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, b) wyposażenie wszystkich właścicieli ww. nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, c) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Widawie, przy ul. Kiełczygłowskiej oraz wyposażenie Punktu w odpowiednie pojemniki, d) objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. 1. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania całego strumienia odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Widawa. 2. Powierzchnia gminy: 178,31 km2. 3. Dane dotyczące liczby mieszkańców zameldowanych, zadeklarowanych do systemu, liczba nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Widawa: 6 846 - łączna liczba mieszkańców zameldowanych Liczba mieszkańców zadeklarowanych do systemu przedstawia się następująco (wg danych na 30.06.2026r.): 5 918 - łączna liczba mieszkańców zadeklarowanych do systemu, 2 712 - łączna liczba nieruchomości zamieszkałych wyposażonych w pojemniki, 77 - domki letniskowe, 2 803 – łączna ilość gospodarstw domowych zdeklarowanych do systemu 4. Szacuje się, że w okresie świadczenia usługi (36 miesięcy) do odbioru i zagospodarowania z terenu Gminy Widawa będzie łącznie ok. 5500 Mg odpadów komunalnych. Szczegółowo opisano w załączniku Nr do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen